На пляжі в Кирилівці відпочивальниця провалилася в "братську могилу" з медузами

Медузи в Кирилівці, кирилловка, медузи, кирилловка новини, азовське море, медузи на азовському морі, яма з медузами
Фото: скриншот | Медузи в Кирилівці

Жінка закликала інших відпочивальників не рити подібні ями з мертвими істотами, зазначивши, що в них можуть впасти діти.

Нашестя медуз у Кирилівці Запорізької області не припиняється: на одному з пляжів туристка Людмила Новицька провалилася в яму з мертвими істотами. Про це вона повідомила у Facebook-групі "Улюблена Кирилівка".

Жінка зазначила, що розуміє наявність проблеми з медузами в Кирилівці, однак попросила відпочивальників не рити подібні ями на березі і не влаштовувати "братських могил", засипаючи в них піском медуз.

Новицька також підкреслила, що в подібну яму може потрапити дитина.

Медузи в Кирилівці, кирилловка, медузи, кирилловка новини, азовське море, медузи на азовському морі, яма з медузами
У Кирилівці жінка провалилася в яму з медузами
Фото: скриншот

Зазначимо, у соцмережах також продовжують публікувати відео з відпочинку в Кирилівці, у яких показують, що на міських пляжах зібралося неймовірно багато медуз.

Кладовище медуз у Кирилівці
Медузи в Кирилівці

Деякі ж туристи стверджують, що через мертвих медуз біля берегів Кирилівки піднімається сильний сморід, через який неможливо перебувати навіть на пляжах.

"Дуже сильний запах йде від води. Якщо вчора можна було хоча б посидіти подихати повітрям, то зараз навіть це неприємно, тому що вода неприємно пахне", — розповіла одна з відпочивальників.

За її словами, медузи є не тільки на березі, а й на глибині моря.

Медузи в Кирилівці на Азовському морі

Нагадаємо, раніше Фокус розповідав, що через нашестя медуз у Кирилівці відпочивальники не можуть купатися в морі.

Схожа ситуація з медузами спостерігалася по всьому Азовському морю, у тому числі — і в Бердянську. А раніше в селі Приморський посад істот було настільки багато, що їх почали вивозити тачками.