Відпрацьовували знищення ворога: танкісти ЗСУ провели навчання в зоні ООС (фото)

танкісти на навчаннях
Фото: АрміяInform

Умовний ворог прорвав оборону, куди був скерований танковий взвод, який після відбиття атаки, перейшов у контрнаступ.

На одному з полігонів у зоні проведення Операції обʼєднаних сил танкісти ЗСУ та механізовані підрозділи відпрацьовували сценарій з відбиття нападу ворога. Про це повідомляє пресслужба ООС у Facebook.

У навчаннях брали участь представники командування частин і підрозділів, які виконують бойові завдання безпосередньо в ООС.

танк Т64
Фото: АрміяInform

За легендою, умовний противник прорвав оборону піхоти і почав наступ. Танковий взвод українських військових виїхав до місця зосередження ворога для відбиття нападу. Після успішного відбиття атаки, танкісти перейшли в контрнаступ, знищивши ворожу техніку та зайнявши вигідні позиції.

Також у рамках навчань були відпрацьовані дії підрозділів в обороні та наступі з установкою інженерного устаткування на позиціях, зміна позиції, евакуація поранених і пошкодженої техніки з поля бою.

вчення на донбасі
Фото: АрміяInform

Повідомляється, що навчання показали належний рівень бойової підготовки особового складу, а також злагодженість дій з механізованими підрозділами.

Нагадаємо, 20 червня бійці ЗСУ провели масштабні навчання в Чорному морі з висадкою десанту на берег. Раніше ЗСУ провели навчання максимально наближені до бойових на адмінкордоні з Кримом.