Конвертоплани і стрибки з парашутами: бійці морської піхоти ССО провели навчання зі США (фото)

навчання бійців ССО України і сша
Фото: 73 морський центр СпП ім кошового отамана Антіна Головатого

У рамках Sea Breeze-2021 військові відпрацювали сценарій "закидання" в глибокому тилу ворога.

Related video

Військові із 73 морського центру спеціального призначення імені кошового отамана Антіна Головатого провели спільні навчання з американськими Силами спеціальних операцій. Про це повідомляє пресслужба морського центру у Facebook.

Спільні навчання проходять у рамках Sea Breeze-2021, у процесі яких група українських бійців виводила в тил умовного ворога розвідгрупи за допомогою американських конвертопланів Bell V-22 Osprey. Завдяки його характеристикам оператори-розвідники змогли десантуватися в глибокому тилу ворога та залишатися непоміченими під час виконання завдання.

десантування спецназу Fullscreen
Фото: 73 морський центр СпП ім кошового отамана Антіна Головатого

Bell V-22 Osprey — єдиний в своєму роді вид повітряного транспорту, який має переваги вертольотів і літаків. Перебуває на озброєнні у Морської піхоти і Силах спеціальних операцій США. Уміщає 24 бійця і здатні розвивати швидкість до 565 км/год.

v-22 orsay десант Fullscreen
Фото: 73 морський центр СпП ім кошового отамана Антіна Головатого

Нагадаємо, в Миколаєві пройшли показові виступи авіації в рамках навчань Sea Breeze-2021.

Фокус повідомляв про останні новини України 28 червня стартували найбільші за всю історію проведення навчань Sea Breeze-2021, в них бере участь майже 5 тисяч військових із 32 країн світу.