"Мотор Січ" починає збирання фюзеляжів для українських вертольотів у Харкові (фото)

виробництв вертольотів
Фото: "Укрінформ" | Збирання Мі-2МСБ

Спочатку на підприємстві почнуть збирання середніх вертольотів, а пізніше більш важких бортів на лінії заводу "Тор".

Керівник АТ "Мотор Січ" Вʼячеслав Богуслаєв в інтервʼю для "Укрінформу" розповів, що в Харкові почнуть збирання фюзеляжів для вертольотів.

За словами Богуслаєва, спершу збирання почнуть для середніх вертольотів із 4,5 тоннами злітної ваги. Після чого планують почати випуск і для 13 і 15-тонного вертольота.

"Фюзеляж ми починаємо в Харкові робити для вертольота 4,5 тонни злітної ваги. Тобто, це середній вертоліт, але ми готуємося і до випуску середньовагового вертольота на 13 тонн, а потім буде і на 15 тонн. У нас в Україні власна наукова і виробнича база", — розповів гендиректор.

виробництво вертольотів
Фото: "Укринформ"

Як повідомляє Мілітарний, "Мотор Січ" раніше закупило виробничу лінію на заводі "Тора" в Харкові. Підприємство входить до складу Харківського авіазаводу, а на підприємстві проводять техобслуговування і ремонт авіатехніки.

Нагадаємо, в Міноборони розповіли, для чого модернізували радянський вертоліт Мі-2. Раніше стало відомо, що "Мотор Січ" розробляє корабельний вертоліт для майбутніх корветів ВМС "Ada". В основі модернізації лежить вертоліт Мі-2.