У TikTok злили зображення секретного військового літака США (фото)

США, літак, випробування,
Фото: Скріншот | Військовий літак

Імовірно, на полігоні фірми Локхід у пустелі Мохаве новий військовий літак перевіряли на відбивну здатність його конструкції.

Досить інтигувальний об'єкт був помічений на відео, розміщеному в соцмережі TikTok, користувачем Рубеном Хофсом, пише ресурс Тhe Аviationist.

Фігура темного кольору, розташована на трейлері в той час, як він переміщається в місце, ідентифіковане як полігон фірми Локхід у пустелі Мохаве.

"Я просто переглядав TikTok, це було перше відео, яке було показане, коли я відкрив додаток", — розповів Рубен.

Спочатку чоловік подумав, що бачить реквізит із фільму, проте конструкція на задньому плані наштовхнула його на думку, що це — якийсь концептуальний дизайн нового військового літака, який проходить там випробування.

Імовірно випробування нового літака

На цьому полігоні фірми Локхід перевіряють відбивну здатність конструкцій літаків-невидимок. Для цього прототипи форм літаків встановлюються на стовпах або гідравлічних опорах.

Літаки, що підлягають перевірці на їх відбивну здатність, встановлюються догори ногами на щоглі: це типова конфігурація, яка використовується для перевірки радіолокаційної сигнатури літака.

Навіть найбільш засекречені літаки перевірялися в поперечному перерізі радара під час установки в перевернутому положенні, щоб монтування не заважало випробуванню, затінюючи секцію позаду неї.

Раніше повідомлялося, що військово-повітряні сили США виділили $60 млн на льотні випробування "багаторазового" літака Quarterhorse, який може стати найшвидшим в історії.

Фокус писав про те, що бразильська авіабудівна компанія Embraer почала випробування універсального літака KC-390 Millenium — найважчий літак, який коли-небудь виробляла Embraer.

А в Росії затвердили фінальний проєкт бомбардувальника-невидимки, якою, за твердженнями розробників, зможе долати протиповітряну оборону країн НАТО.