КНДР заявила про успішне випробування гіперзвукової ракети "Hwasong-8"

КНДР, Hwasong-8, ракета,
Фото: thedrive.com | Hwasong-8

Випробування нової ракети пройшли на одному з полігонів на півночі країни, "Hwasong-8" показала льотну маневреність і стійкість.

Related video

Вранці, 28 вересня, Академія оборонних наук КНДР провела випробувальний пуск нової гіперзвукової ракети "Хвасон-8", передає офіційне інформагентство Північної Кореї ЦТАК.

Агентство пише, що дослідження і розробка гіперзвукових ракет входить в п'ятірку основних завдань у секторі стратегічних озброєнь п'ятирічного плану розвитку оборонної науки та системи озброєнь Північної Кореї.

"У процесі першого випробувального пуску підтверджені льотна маневреність і стійкість ракети, а також технічні показники, зокрема керована маневреність і характеристики відокремлюваної гіперзвукової бойової частини", — йдеться в повідомленні.

Крім того, стверджує ЦТАК, під час випробувань, які відбулися на одному з полігонів на півночі КНДР, були підтверджені стабільність посиленої паливної системи ракети.

Нагадаємо, у вівторок, 28 вересня, повідомлялося, що КНДР випустила снаряд, схожий на балістичну ракету, в сторону Японського моря.

Попередній запуск балістичних ракет КНДР стався 15 вересня: дві ракети досягли висоти приблизно 50 кілометрів і пролетіли майже 750 км.

А перший запуск балістичної ракети з боку Північної Кореї цьогоріч відбувся 25 березня — тоді ракети також опинилися в районі Японського моря.