"Батько потягнув в "ополчення". СБУ показала допит бойовика, який здався бійцям ЗСУ (відео)

Бойовик, допит, війна на Донбасі
Фото: Скріншот | Допит проросійського бойовика в Україні потрапив на відео

За словами колаборанта, він ремонтував військову техніку російсько-окупаційних формувань і заступав на нічні чергування.

Related video

Служба безпеки України показала відео допиту проросійського бойовика, який днями здався українським військовослужбовцям неподалік від міста Попасна Луганської області. Відео було оприлюднене на сайті пресслужби відомства в п'ятницю, 1 жовтня.

У процесі допиту бойовик розповів, що він за час служби отримав звання молодший сержант, служив механіком-водієм у частині Л-69647 у мотострілковому батальйоні 6-го полку. За словами колаборанта, він ремонтував військову техніку (плавальні бронетранспортери МТ-ЛБ, БТР), переганяв її з позицій бойовиків на лінію зіткнення в місті Кадіївка Луганської області. Крім цього бойовик заявив, що заступав на нічні чергування і за допомогою камер оглядав територію бойових дій.

Контракт на службу в лавах російсько-окупаційних формувань хлопець уклав у 2016 році, потім у 2019 році він продовжив його на 5 років.

Як заявив бойовик, із матір'ю він не живе з 11 років, а його батько служить в лавах окупаційних сил. У відповідь на запитання правоохоронців, чи подобається його батькові там служити, хлопець заявив: "Напевно".

"Батько пішов в "ополчення" і потягнув за собою... в 2014 році. Я в ремонтній роті допомагав техніку (лагодити)", — додав допитуваний.

На питання силовиків про те, чи не боявся він потрапити на міни, коли йшов в сторону українських позицій, хлопець зізнався, що йому було страшно.

Також бойовик запевнив, що не отримував російський паспорт, а український в момент початку служби в російсько-окупаційних формуваннях він отримати не встиг, оскільки тоді йому було 15 років.

Відео допиту проросійського бойовика

Нагадаємо, раніше українські військові повідомили, що бойовики в російсько-окупаційних формуваннях привчили до наркотиків, через що він став залежним.

Також Фокус писав, що в четвер, 30 вересня, окупаційні формування РФ вбили сьомого українського бійця за місяць.