Повністю автономні. У США представили новий вид бойових роботів (фото)

бойові роботи
Фото: General Dynamics | Katalyst здатний самостійно вести вогонь

Бойова машина Katalyst може самостійно розпізнати, навести і знищити мету. А представлений TRX може сам запускати дрони-камікадзе.

Related video

Компанія General DynamicsLand Systems представила нове сімейство бойових робот, які здатні самостійно вести вогонь і пересуватися. Про це повідомила компанія в мікроблозі Twitter.

Головна особливість бойових машин — автономне прокладання маршруту і ураження цілей без втручання людини. Всього компанія представила два нових типи бронемашин — Katalyst Next Generation Electronic Architecture (NGEV) і TRX.

бойові роботи Fullscreen
Katalyst
Фото: General Dynamics

Перша оснащується автоматичною гарматою калібром 30-мм. Katalyst має систему розпізнавання цілей, а її гусениці дозволяють долати будь-які перешкоди. Бортове обладнання новинки дозволяє їй самостійно складати оптимальний маршрут. Інші характеристики на даний момент не розкривають.

TRX — це роботизована 10-тонна машина, призначена для застосування "дронів-камікадзе". Система також дозволяє самостійно запускати і курсувати боєприпаси.

нові роботи Fullscreen
TRX
Фото: General Dynamics

Серед інших завдань, які здатний виконувати робот — це розвідка, радіоелектронна боротьба, а також транспортування припасів. Інші деталі також на даний момент не розкриваються.

виставка озброєння в сша Fullscreen
TRX
Фото: General Dynamics

Нагадаємо, в США показали робопса-снайпера, який здатний вести вогонь і пересуватися без оператора. Також був представлений новий квадракоптер, що володіє кращою камерою інфрачервоного спектру.