Дозволяє нести 40 кг: тайванська армія тестує військові екзоскелети (фото)

військовий екзоскелет
Фото: Handout

Розробка зменшує навантаження на опорно-руховий апарат, а також дозволяє ходити на швидкості 6 км/год із навантаженням, яке оператор не відчуватиме.

Related video

Армія Тайваню тестує екзоскелети для розширення можливостей солдатів. До випробувань залучили 105 військових. Про це повідомляє Army Recognition.

Технологічні новинки було продемонстровано на Focus Taiwan 26 жовтня. Займається розробкою Національний інститут науки та технологій Чжун-Ханя. До випробувань було залучено 105 солдатів, щоб переконатися, що екзоскелет підходить для середнього зросту та ваги тайванців. Новинку можна коригувати, залежно від росту та ваги власника.

тайванський екзоскелет Fullscreen
Фото: Handout

"Екзоскелет нижньої частини тіла масою 10 кг дозволяє солдату рухатися зі швидкістю 6 км/год", — сказав Джен Куо-куанг, керівник проекту та член провідного військового науково-дослідного інституту, Національного інституту науки Чжун-Шаня.

Повідомляється, що літієва батарея екзоскелета здатна працювати шість годин після заряджання. Максимальне навантаження, яке здатне витримати екзоскелет – 40 кг. Сам екзоскелет важить 10 кг.

Програма розрахована на 4 роки, а її вартість становить 5,67 млн. доларів США. Наразі розробники завершили першу фазу. 2022 року буде друга версія, яка отримає ще більшу вантажопідйомність. Зрештою розробники хочуть досягти максимального навантаження в 100 кг.

Нагадаємо, в РФ створили екзоскелет для перенесення вантажів та ведення більш точного вогню.

Раніше повідомлялося, що французький інженер зібрав екзоскелет для свого сина, щоб він знову зміг ходити.