Викотили з цеху: ВМС Франції готуються до прийому атомної субмарини Duguay-Trouin (фото)

будівництво атомних підводних човнів
Фото: naval news | Duguay-Trouin викотили з виробничого цеху без представників Міноборони

Військово-морський флот Франції отримає лише 4 підводні човни класу Barracuda, які завершать будувати до 2026 року. Нинішнє судно друге із партії.

Related video

Компанія Naval group викотила з будівельного цеху на верфі атомну субмарину Duguay-Trouin, яка наприкінці 2022 року надійде на озброєння французької армії. Про це повідомляє Naval News.

Повідомляється, що на відміну від першого човна Suffren у липні 2019 року, церемонію завершення будівництва не висвітлювали у військовому відомстві Франції. Не було ні повідомлення від Військово-морських сил, ні міністра оборони чи представника компанії-виробника.

Закладення кіля підводного човна було зроблене ще у червні 2009 року. Duguay-Trouin продовжать доробляти цього місяця або вже на початку 2022 року. Постачання у війська має відбутися наприкінці наступного року. Всього Naval group повинні побудувати 4 підводні човни до 2026 року, а вступити в дію останній з них повинен у 2029 році.

Причиною затримки будівництва були проблеми з атомною силовою установкою. Вони були виявлені наприкінці жовтня. На першій атомній субмарині Suffren виявили "протікання" паротурбінної установки. Її довелося закладати пластиковими латками. Подібну проблему виявили й у нової Duguay-Trouin.

французький підводний човен Fullscreen
Атомний підводний човен класу Barracuda

Основні характеристики підводного човна класу Barracuda:

  • Швидкість (підводна) — 23 вузла
  • Робоча глибина занурення – 400 метрів
  • Екіпаж — 60 осіб
  • Водотоннажність надводна — 4765 тонн
  • Довжина — 99 метрів
  • Ширина — 8,8 метрів
  • Висота 16-7 метрів

Нагадаємо, у США проведуть капітальний ремонт першого у світі атомного підводного човна USS Nautilius.

Раніше стало відомо, що в США звільнили командирів підводні човни USS Connecticut, які врізалися в підводну гору в Південно-Китайському морі.