БТРи, "Тигри" та "Нони": з'явилися відео перекидання нових ешелонів до Єльни та Криму (відео)

стягування військ біля кордонів України
Фото: скриншот | БТР у складі ешелону

Росія продовжує перекидати військову техніку в райони, де раніше вже було помічено сотні танків, БТР та артилерійських систем.

Related video

У низці соціальних мереж публікують відео з перекиданням російських військ в окупований Крим та Єльню (Смоленська область). Про це повідомляється в телеграм-каналі "Записки мисливця", де відстежуються та публікуються маршрути пересування військ РФ та України на основі відкритих даних.

Важливо
Довгий марш. Чи подужає логістика армії РФ український похід

5 грудня до польового табору Єльня під Смоленськом прибув ешелон бронетехніки на станцію Полушкіно. Як видно з відео, у складі ешелону були БТРи, а також броньовики "Тигр". Стверджується, що відео було знято за день до прибуття до табору – 4 грудня.

перекидання військ Росії Fullscreen
Ешелон у Єльні

Від Єльні до кордону з Україною близько 250 км – це 4-5 годин їзди машиною.

Також у телеграм-каналі було зафіксовано перекидання військ РФ в окупованому Криму. Повідомляється, що військові прямували у бік Джанкоя.

На відео зображено 126-у окрему бригаду берегової оборони ЗС РФ. Ще один склад із артилерією САУ 2С9 "Нона-С" прибув на окупований півострів. А після розвантаження, як стверджують автори, вирушив на Кавказ для навантаження.

перекидання російської армії Fullscreen
Склад з артилерією у Криму

Нагадаємо, за інформацією аналітичного інституту CSIS, російські військові можуть захопити Київ за кілька годин. Повідомлялося, що США перекинуть війська до Східної Європи, якщо Кремль розпочне повномасштабну операцію проти України. Сьогодні буде онлайн-зустріч Байдена та Путіна.