"Балаклійський ремонтний завод" передав у ЗСУ партію зеніток "Шилка" (фото)

постачання техніки в все
Фото: Укроборонпром | ЗСУ-23-4М "Шилка"

Як заявив в. о. гендиректора підприємства Олександр Попов, частину робіт завод виконував за власні обігові кошти.

Related video

Державне підприємство "Балаклійський ремонтний завод" передало Збройним силам партію відремонтованих ЗСУ-23-4М "Шилка". Про це повідомляє пресслужба "Укроборонпрому".

Підприємство здійснило ремонт зенітних самохідних установок. Як стверджують в "Укроборонпромі", кожен етап проходив під контролем експертів із Міноборони. Техніка успішно пройшла полігонні випробування та передана замовнику.

В. о. директора підприємства Олександр Попов заявив, що контракт виконувався у межах державного оборонного замовлення у 2021 році, але частина робіт проходили за обігові кошти заводу.

озброєння для всіх Fullscreen
Частину контракту завод виконував власним коштом
Фото: Укроборонпром

ЗСУ-23-4М "Шилка" — призначена для протиповітряного захисту назміних військ і знищення повітряних та наземних цілей. Вона здатна знищувати об'єкти, що летять зі швидкістю до 450 м/с на відстані до 2 500 та висотою до 1 500 метрів. Наземні або надводні цілі зенітка здатна знищувати на відстані до 2 тис. метрів із місця, у русі або з короткою зупинкою. На озброєнні знаходиться 23-мм зчетверена автоматична гармата "Амур".

шилки для всіх Fullscreen
Фото: Укроборонпром

Нагадаємо, у межах допомоги від США Україна отримає ПЗРК "Stinger" для протистояння російської авіатехніки.

Раніше на честь дня Збройних сил до армії було здійснено передавання великої партії техніки: танки, броньовики, авіація та позашляховики.