Створили плацдарм: ЗСУ підняли прапор України на лівому березі Дніпра на Херсонщині (відео)

херсон
Фото: Спецпідрозділ "Карлсон"/Facebook | Український прапор на лівому березі Дніпра

За словами бійців спецпідрозділу "Карлсон", розпочати деокупацію лівобережної частини Херсонщини допомогли точна координація та наступальні вміння українських захисників.

Related video

ЗСУ продовжують метр за метром звільняти українську землю від Збройних сил Російської Федерації. Зокрема, у суботу, 3 грудня, бійці добровольчого загону аеророзвідки "Карлсон" опублікували відео з першим українським прапором, встановленим на лівому березі Дніпра у Херсонській області.

"Цей прапор підняли бійці спецпідрозділу "Карлсон" — це стане плацдармом для деокупації лівого берега Херсонщини! Операція завершилася успіхом і все завдяки точним координаційним та наступальним навичкам хлопців. Все буде Україна!" — свідчить підпис під відео українських захисників у Facebook.

Який це населений пункт у спецпідрозділі не уточнили.

Незважаючи на те, що Херсон було звільнено від російських окупантів ще в листопаді, ЗС РФ продовжують тероризувати мирне населення, обстрілюючи місто з лівого берега. Глава російського МЗС Сергій Лавров порівняв Херсон та Сталінград, намагаючись пояснити, чому Росія продовжує обстрілювати український обласний центр, хоча вважає його "своєю територією".

"Ну у нас і місто Сталінград було нашою територією. І ми там німців били, і так били, що вони звідти втекли", — відповів дипломат на запитання журналістки Associated Press Геррет Морріс.

Під час окупації Херсона росіяни знущалися з місцевого населення. Після деокупації в обласному центрі було виявлено п'ять приміщень для тортур, ще чотири — на Херсонщині. Українців там тримали під замком, били, катували струмом, допитували та погрожували їм смертю.