В Україні ліквідували багатодітного батька з РФ, який косив під репера Тіматі (фото)

Данило Нарбутовських Тіматі мобілізація ліквідація смерть Україна Первоуральський окупант
Данила Нарбутовських, коса під Тіматі, ліквідовано в Україні

Рідні Данила намагалися його повернути додому після того, як Держдума ухвалила поправку про відстрочку, але безрезультатно.

Related video

Українські військовослужбовці ліквідували мешканця Свердловської області Данила Нарбутовських, який косив під російського реп-виконавця Тіматі. Про це у своєму Telegram-каналі повідомляє OSINT-розвідник Іраклій Комахідзе.

За його словами, 28-річний Данило Нарбутовських потрапив під часткову мобілізацію, яку своїм указом оголосив президент РФ Володимир Путін. Уродженця Свердловської області було призвано до лав ЗС РФ 28 вересня.

OSINT-розвідник зазначає, що ліквідований Данило Нарбутовських, який косив під реп-виконавця Тіматі, був батьком трьох дітей. Після того, як Державна дума ухвалила поправку про відстрочку для багатодітних батьків, дружина Катерина намагалася його повернути, але безрезультатно.

Данило Нарбутовських Тіматі мобілізація ліквідація смерть Україна Первоуральський окупант Fullscreen
В Україні ліквідували окупанта, який косив під реп-виконавця Тіматі

"У рідному місті чоловіка вважали справжнім героєм. У 18 років він прославився, самостійно затримавши педофіла, який зґвалтував та вбив трьох маленьких дівчаток. За словами близьких, Данило завжди був сміливим, але добровільно брати участь у спецоперації не планував, а 28 вересня потрапив під часткову. мобілізацію. Вдома Данила чекала його велика родина: мама, дружина та троє дітей. Тато упадав за ними всією душею і до останнього не хотів розлучатися", — пише місцеве видання E1.

З рідного Первоуральська Данило Нарбутовських спершу був направлений у навчальну частину до Єлані (Волгоградська область), потім до 32-го містечка, а вже в середині жовтня його перекинули на територію окупованого Донбасу.

Востаннє мобілізований виходив на зв'язок з матір'ю 11 листопада, а першими про ліквідацію загарбника повідомили його товариші по службі.

Данило Нарбутовських Тіматі мобілізація ліквідація смерть Україна Первоуральський окупант Fullscreen
В Україні ліквідували окупанта, який косив під реп-виконавця Тіматі

Нагадаємо, наприкінці листопада у ЗМІ з'явилася інформація про те, що в Україні ліквідували екскопа з Росії, засудженого на 15 років за вбивство дружини. Колишнього майора поліції Сергія Кадацького після своєї загибелі було нагороджено медаллю "За відвагу".

Також повідомлялося, що ЗСУ ліквідували "поліцейського-вагнерівця", якого було засуджено на 13,5 років за вбивство юнака. Йдеться про колишнього заступника начальника Брасовського відділу поліції Брянської області Дениса Терехова, завербованого "Групою Вагнера" для участі у бойових діях на території України.