Вибух у Мелітополі: мер повідомив про замах на екссоратника Іллі Киви (фото)

Микола Волик, ківа Ілля, волик і ківа, Микола Волик замах
Фото: Facebook | Микола Волик до вторгнення РФ очолював міський осередок соцпартії, був депутатом Мелітопольської міськради

Йдеться про колаборанта Миколу Волика, який до захоплення міста був місцевим депутатом від забороненої партії ОПЗЖ.

Related video

У вівторок вранці, 6 грудня, в окупованому Мелітополі пролунав потужний вибух. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив мер населеного пункту Іван Федоров.

За його словами, у Мелітополі пролунав настільки потужний вибух, що його почуло пів міста.

Через якийсь час Іван Федоров уточнив, що ранкова НП в окупованому місті — замах на колаборанта Миколу Волика. За словами мера, до вторгнення ЗС РФ він очолював міський осередок Соціалістичної партії і був депутатом Мелітопольської міськради.

"Після захоплення Мелітополя став активним поплічником місцевих колаборантів. О 6-й ранку було голосно біля під'їзду зрадника. На місце вибуху відразу ж приїхали швидкі. Ймовірно, "рускій мір" відвернувся від колаборанта. Уточнюємо інформацію про те, наскільки сильно підсмажився", — додав Федоров, коментуючи ранкову "бавовну" в захопленому населеному пункті

Регіональне видання "РИА Мелитополь" також повідомляє, що сили опору здійснили замах на колаборанта Миколу Волика. Потужний вибух, за словами журналістів, пролунав біля першого під'їзду "5-го дробу" на Мікрорайоні.

"Підсмажився" колаборант Микола Волик — депутат Мелітопольської райради від партії ОПЗЖ. Свого часу він був співзасновником підприємства, що займається перевезеннями — АТП "АСА". Також Волик мріяв про політичну кар'єру та дружив із Кивою. Навіть очолив міську організацію Соціалістичної партії України. Проте з Кивою не склалося і він подався в ОПЗЖ", — додали журналісти, коментуючи замах на колаборанта.

Микола Волик колаборант зрадник Мелітополь вибух замах Fullscreen
У Мелітополі вчинили замах на колаборанта Миколу Волика
Микола Волик Ілля Ківа колаборант зрадник Мелітополь вибух замах Fullscreen
У Мелітополі вчинили замах на колаборанта Миколу Волика

Зазначимо, що на початку листопада в Мелітополі було скоєно інший замах на колаборанта. Так, потужний вибух пролунав у багатоквартирному будинку, в якому проживав Андрій Бойко, який співпрацював з окупаційною владою.

Також повідомлялося, що декількома днями пізніше партизани здійснили новий замах на топколаборанта в Мелітополі. Потужним вибухом був тяжко поранений колишній депутат міськради Дмитро Трухін, який допомагав загарбникам фінансувати псевдореферендум щодо "приєднання" до РФ.