Безпілотники атакували комбінат "Слава" у Брянській області, – ЗМІ (відео)

паливо пожежа резервуари
Фото ілюстративні. Підприємство Росрезерву в Брянській області БПЛА атакують не вперше

За даними ЗМІ, БПЛА впали за кілька метрів від резервуарів із паливом. Це не перша атака дронів на комбінат, який використовується як склад Росрезерву.

Related video

У ніч із 5 на 6 грудня у Брянській області РФ безпілотники атакували комбінат "Слава", на території якого зберігаються резервуари з паливом. Про це пише російське видання Baza.

Як уточнюють журналісти, БПЛА впали за три метри від ємностей з дизельним паливом. Проте п'ятитонні резервуари були порожні, і серйозної пожежі росіянам вдалося уникнути.

Раніше, 30 листопада, безпілотники вже атакували російське підприємство. Тоді на території "Слави" зайнялося три резервуари з нафтопродуктами.

комбінат слава Fullscreen
Комбінат розташований за 80 км від кордону

Комбінат "Слава" розташований у селищі Лісове Суражського району, він знаходиться за 80 км від кордону з Україною. З відкритих джерел можна дізнатися, що територія підприємства використовується для складування і зберігання. Підприємство контролюється управлінням Федерального агентства з держрезерву Росії.

Нагадаємо, безпілотник атакував аеродром у Курську. За словами очевидців, спалах трапився в аеропорту, який з 24 лютого закрили за розпорядженням Росавіації. Полум'я горіло понад годину, мешканці кількох районів міста бачили чорні клуби диму.

У мережі з'явилися знімки із супутника авіабази ЗС РФ в Енгельсі. Вибухи на стратегічному військовому аеродромі вплинуть на завдання ракетних ударів по енергооб'єктах України, впевнені в Інституті вивчення війни.