"Нас обманювали": РФ мала розпочати вторгнення в Україну раніше, — Путін (відео)

Війна в Україні
Фото: ura.news | Володимир Путін

Президент РФ заявив, що розраховував домовитися в межах Мінських угод, але Україна та посередники нібито відмовилися їх виконувати.

Related video

Президент Росії Володимир Путін заявив, що повномасштабна війна проти України мала розпочатися раніше. Він стверджує, що розраховував домовитись у межах Мінських угод, які Україна та посередники нібито відмовилася виконувати. Про це повідомляє російське видання "РБК".

Путін прокоментував слова колишньої канцлерки Німеччини Ангели Меркель, яка сказала, що підписання Мінських угод у 2014 році дозволило Україні дати час, що допомогло Києву стати сильнішим. За його словами, така заява розчаровує та вказує на те, що ніхто ці угоди не збирався виконувати, а "Росію обманювали".

"Виявляється, всі ці Мінські угоди ніхто не збирався виконувати... Виявляється, і вони теж нас обманювали. Мабуть, ми пізно зорієнтувалися. Раніше треба було все це починати", — заявив він.

Що означають слова про тривалу війну в Україні?

Президент Росії також пояснив свої твердження про те, що війна в Україні може стати тривалим процесом. Він заявив, що мав на увазі врегулювання, а зі "спецоперацією все стабільно".

"Там проблем немає. А ось процес врегулювання загалом буде непростим... Всім учасникам процесу доведеться змиритися з реаліями, що складаються на землі", — сказав Путін.

Нагадаємо, 7 грудня Володимир Путін сказав, що "значним результатом" вторгнення в Україну є анексія українських територій та люди, які "живуть тепер із нами".

Крім того, російський диктатор вимагає від України репарації за "збитки Донбасу". За його підрахунками, ця сума складає 1 трлн 321 млрд рублів. Путін вважає, що Київ має виплатити репарації і за інші анексовані українські території.