З 10 жовтня РФ випустила по об'єктах енергетики понад 1000 ракет та БПЛА, — Укренерго

Наслідки обстрілу, фото
Фото: Володимир Зеленський Telegram-канал | Наслідки обстрілу

За словами глави Укренерго Кудрицького, в Україні немає жодної ТЕЦ, яка б не постраждала від обстрілів російських окупантів.

Related video

Генеральний директор державної електрогенеруючої компанії "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив, що 10 жовтня по об'єктах енергетичної інфраструктури було випущено понад 1000 важких ракет та дронів-камікадзе. Про це пише CNN.

За його словами, основні труднощі з електропостачанням наразі були в Одеській, Херсонській та Харківській областях.

"В Україні немає жодної ТЕЦ, яка не постраждала б від обстрілів. Так само майже всі гідроелектростанції зазнали певних збитків і мають обмежену здатність виробляти електроенергію", — заявив Кудрицький.

Глава "Укренерго" заявив, що ремонтні роботи продовжуються.

Також журналісти процитували прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, який розповів про пріоритетні об'єкти під час відновлення енергосистеми України.

За словами Шмигаля, першим пріоритетом є критична інфраструктура. Другий пріоритет – це військово-промисловий комплекс.

"Принцип "Все для фронту" залишається абсолютно незмінним", — заявив Шмигаль.

Глава уряду зазначив, що третім пріоритетом є підприємства, які виробляють товари першої необхідності, наприклад, пекарні та молочні заводи. А житловий сектор на четвертому місці.

Раніше Фокус писав, що Кудрицький розповів, коли Україна зможе повернутися до планових графіків відключення світла. В енергосистемі поступово відновлюються потужності, що генерують, тим самим зменшуючи дефіцит. Найближчим часом, він може знизитись до тих меж, коли електрику можна буде відключати кожні чотири години.

Також повідомлялося, що у ДТЕК назвали одну з причин відключення світла в Київській області. У компанії стверджують, що навантаження на електромережі місцями досягає 200%. А причиною цього є одночасне включення енергомістких приладів на кшталт бойлерів, пральних машин та електроплит.