Удар по російській авіабазі під Рязанню: ліквідовано льотчика Ту-22М3 (фото)

удар по авіабазі Дягілєво
Фото: Відкриті джерела | Внаслідок удару загинув майор ПКС РФ

Завдяки успішній атаці вдалося пошкодити не лише сам стратегічний бомбардувальник, а й знищити майора ПКС РФ Євгена Навлютова разом із двома товаришами по службі.

Related video

Після удару по авіабазі "Дягілєво" під Рязанню загинуло троє російських військових, один із них це льотчик стратегічного бомбардувальника Ту-22М3. Про це повідомляє СтратКом ЗСУ.

На аеродромі після "прильоту" спалахнула одна з машин постачання літака Ту-22М3. Вона також пошкодила сам стратегічний бомбардувальник. Від удару загинуло троє військових. Серед них майор ПКС РФ Євген Навлютов, його товариш по службі Олександр Шнотін і ще один військовий Андрій Столяров.

удар по Дягілєву Fullscreen
Майор ПКС РФ Навлютов крайній праворуч

Навлютову та Шнотіну було по 30 років. Вони прибули на авіабазу як на "відрядження". Військову службу вони проходили у Шайківці, що у Калузької області. Також п'ятеро військовослужбовців отримали поранення.

5 грудня Командування Повітряних сил ЗСУ опублікувало фото пошкоджень літака у Дягілєво. Бомбардувальник з бортовим номером RF-34110 отримав пошкодження у хвостовій частині літака та правої консолі стабілізатора. Для його відновлення потрібні тижні роботи.

Нагадаємо, в ЄС заявили, що Україна має повне право завдавати ударів у глибокому тилу РФ. Це стало новим витком повномасштабної війни.

У Міноборони РФ підтвердили атаку по аеродромах, заявивши, що удари завдавалися радянськими БПЛА "Стриж".