ЗСУ знищили базу ЗС РФ на Херсонщині: майже 500 убитих і поранених, — Генштаб (фото)

Бійці ЗСУ армія військовослужбовці фронт передова війна
ЗСУ знищили дві військові бази ЗС РФ у Херсонській області

Унаслідок вогневого ураження, як стверджує командування, росіяни втратили у Чулаківці не лише особовий склад, а й бойову техніку.

Related video

Сили оборони України завдали ударів по місцю дислокації ЗС РФ в окупованій частині Херсонщини, внаслідок чого втрати загарбників склали майже 500 людей пораненими та вбитими. Про це йдеться у ранковому зведенні Генерального штабу Збройних сил від 3 січня.

Зокрема, командування підтвердило вогневе ураження позицій росіян 31 грудня у захопленій частині Херсонської області.

Як сказано у зведенні Генштабу ЗСУ, Сили оборони України завдали ударів по місцю дислокації ЗС РФ у районі населеного пункту Чулаківка, внаслідок чого окупанти втратили вбитими та пораненими майже 500 військовослужбовців. Ба більше, як стверджує командування, росіяни внаслідок вогневого ураження втратили кілька одиниць бойової техніки.

ЗС РФ знищення удар Чулаківка втрати обстріл ЗСУ база Fullscreen
ЗСУ знищили базу ЗС РФ у Чулаківці Херсонської області

Окремо у зведенні зазначено, що Сили оборони 1 січня провели успішну операцію біля Федорівки Херсонської області — було завдано ударів по місцю скупчення особового складу ЗС РФ, а точні втрати загарбників зараз уточнюються.

"Авіація Сил оборони України за минулу добу (2 січня — ред.) завдала 13 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника, а також 5 ударів по позиціях ЗРК. Минулої доби наші захисники також збили ворожий вертоліт Ка-52 та 3 розвідувальні безпілотники типу "Орлан-10", — окремо уточнює командування.

Ракетні й артилерійські підрозділи України протягом минулої доби також уразили місця скупчення особового складу з технікою та завдали ударів по позиціях радіолокаційної станції ЗС РФ.

Днем раніше Генеральний штаб ЗСУ підтвердив знищення бази ЗС РФ у Макіївці, яка була розміщена у будівлі колишнього 19-го профтехучилища. За даними командування, окупанти внаслідок точного удару втратили не тільки особовий склад, а й бойову техніку, яка розміщувалася впритул до об'єкта.

Знищення військової бази ЗС РФ у Макіївці також підтвердило Міністерство оборони Росії. У відомстві країни-агресора стверджують, що внаслідок точного удару ЗСУ з реактивної артилерії HIMARS загинули 63 особи.