У Зеленського назвали терміни, коли РФ може завдати масованих ударів по Україні (відео)

Крилата ракета Калібр пуск ракетне озброєння обстріл атака
Фото: Скриншот | ЗС РФ можуть 12-15 січня атакувати Україну крилатими ракетами та дронами-камікадзе

Російські війська, як прогнозує радник ОП Олексій Арестович, можуть атакувати Україну 12-15 січня, використовуючи крилаті ракети й іранські дрони-камікадзе Shahed.

Related video

Найближчими кількома днями ЗС РФ можуть здійснити нові масовані удари по Україні. Про це 10 січня в ефірі авторської програми "Фейгин Live" заявив радник Офісу президента Олексій Арестович.

За його словами, рано чи пізно російські війська здійснять нові масовані удари по Україні.

Олексій Арестович стверджує, що наразі ЗС РФ можуть займатися підготовкою та накопиченням засобів для чергового обстрілу українських міст, у процесі якого будуть задіяні крилаті ракети й іранські дрони-камікадзе Shahed.

"Чекаємо на обстріл крилатими ракетами разом із "Шахідами". Рано чи пізно він відбудеться. За термінами, це виходить 12-15 січня, кінець цього тижня. Але необов'язково… Вони можуть відкласти, можуть перенести (масовані удари по Україні — ред.). Побачимо", — продовжив радник ОП в ефірі програми і підкреслив, що його прогноз спирається на ритми та терміни, за якими ЗС РФ раніше здійснювали обстріл українських міст.

Арестович також зазначив, що Сили оборони України поки що перебувають в обороні, але за цей час військовослужбовцям вдається накопичити сили, після чого "трапляється щось на зразок Харківської або Херсонської операції" (контрнаступ у Херсонській і Харківській областях – ред.).

ЗС РФ можуть здійснити 12-15 січня масовані удари по Україні

Декількома днями раніше Генеральний штаб ЗСУ попереджав про загрозу нових ракетних ударів по Україні. Командування закликало громадян найближчим часом не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, оскільки ЗС РФ може масово атакувати об'єкти критичної інфраструктури.

Про загрозу нових ракетних ударів по Україні 8 січня також попереджали в Оперативному командуванні "Південь". Прессекретарка відомства Наталія Гуменюк припускала, що російські війська взяли "паузу" на православне Різдво для визначення відповідних цілей для атак.