"Захід стане на коліна": Кадиров "спрогнозував" закінчення війни в Україні у 2023 році

Рамзан кадиров чечня
Фото: Delfi | Кадиров назвав терміни припинення війни в Україні

Голова Чечні переконаний, що Захід не матиме іншого виходу, і йому доведеться співпрацювати з Москвою.

Related video

Голова Чечні Рамзан Кадиров в інтерв'ю міністру регіону із зовнішніх зв'язків, друку та інформації Ахмеду Дудаєву назвав терміни закінчення війни в Україні. За його словами, "спецоперація" закінчиться до кінця року, а Захід "стане на коліна", визнавши неправильність своїх дій. Відео інтерв'ю Дудаєв опублікував у Telegram 7 лютого.

Кадиров стверджує, що у противників Росії не буде іншого виходу, окрім як повернутися до діалогу з Москвою і продовжити вести з нею справи.

"До кінця року спецоперація закінчиться. Неправильність своїх дій європейські держави визнають, Захід стане на коліна, і, як завжди, європейські держави повинні будуть взаємодіяти у всіх сферах з Російською Федерацією", заявив голова Чечні, відповідаючи на питання про відновлення авіаційного сполучення РФ з європейськими державами.

Важливо
Чи впаде режим Путіна? Публічна політика за російської диктатури воєнного часу

Раніше Рамзан Кадиров не був скупим на одіозні висловлювання щодо лідерів західних країн. Так 10 листопада Рамзан Кадиров записав відеозвернення, в якому закликав мусульман воювати проти "шайтанів та сатаністів" у Європі. При цьому він пообіцяв воїнам ісламу повну матеріальну підтримку, і дорікнув їм за бездіяльність у захисті Корану та "улюбленого пророка".

Аналогічно Кадиров висловився і на адресу Польщі. 6 лютого він заявив, що у нього особисто є бажання "демілітаризувати" Польщу, оскільки "боротьба із сатанізмом має продовжуватися по всій Європі". За його словами, Варшава примудрилася виснажити власні військові ресурси, і тепер переймається ситуацією, коли Росія захоче її "демілітаризувати".