Російська пропаганда "воює" із західними танками до їхнього прибуття в Україну, — ЦСК

Пропагнада воює із західними танками до їхнього прибуття в Україну
Фото: US Army | Leopard

Російська пропаганда намагається применшити важливість постачання танків Leopard, Challenger та Abrams, вигадуючи історії, що вони нібито непристосовані до умов поточної війни.

Related video

Російська пропаганда почала "воювати" із західними танками в Україні ще до того, як вони стали на озброєння української армії. Це необхідно ворогові, щоб заспокоїти своїх військових, заявили у Центрі стратегічних комунікацій.

У повідомленні вказується, що російська пропаганда почала поширювати новину, що в РФ будуть створені спеціальні "загони мисливців", які знищуватимуть західні танки за хорошу грошову винагороду.

"Російські військові реально бояться появи на полі бою західних танків. Пропаганда намагається якось згладити негативний психологічний ефект", — повідомили в ЦСК.

Таким чином, російські пропагандисти намагаються применшити важливість поставок танків Leopard, Challenger і Abrams, вигадуючи історії, що вони нібито "непристосовані до театру бойових дій, складні для управління українськими екіпажами".

У Центрі стратегічних комунікацій заявили, що анонсовані "загони мисливців" є черговою безглуздою ІПСО.

"Її адресатом є, зокрема, західні політики та компанії-виробники. Росії реально нічого протиставити сучасним західним танкам. Її власний проєкт "Армата", схоже, виявився бутафорією для відмивання бюджетних коштів", — додають у ЦСК.

Нагадаємо, раніше Фокус повідомляв, що 7 лютого російська армія втратила відразу три танки на мінному полі під час спроб наступати в районі Вугледару Донецької області.

Крім того, 7 лютого новинний портал Business Insider повідомив, що Федеральний уряд Німеччини дозволить оборонному концерну Rheinmetall та компанії Flensburger Fahrzeugbau Gesellschaft mbH (FFG) надати 187 танків Leopard 1 Україні.