Поганої якості та іржаві: у ЗС РФ розпочнеться дефіцит боєприпасів через 2-3 місяці, — Генштаб

Дефіцит боєприпасів, Росія, ситуація на фронті, Генштаб
Фото: Radio Sputnik | Російські військові

За інформацією командування, майже 50% російських боєприпасів із нових партій приїжджають іржавими. Крім того, їх доставляють із віддалених районів РФ, що займає більше часу.

Related video

Російські війська майже використали весь запас артилерійських боєприпасів, що знаходилися на складах у центральній частині Росії. В умовах активного ведення бойових дій на війні в Україні та поганого стану снарядів росіяни можуть зіткнутися з дефіцитом уже через 2-3 місяці. Про це повідомив Генштаб у ранковому зведенні за 9 березня.

За інформацією командування, окупанти почали перевозити ракети до артилерії на окуповані території України з інших регіонів Росії. Внаслідок чого доставка військових вантажів займає більше часу.

Крім того, нові партії складаються із снарядів поганої якості. Це пов'язано з неналежним зберіганням та порушенням правил і норм обслуговування. Майже 50% боєприпасів мають видимі ознаки ушкодження іржею.

"В умовах інтенсивного ведення бойових дій і наявним незадовільним станом боєприпасів слід очікувати їхнього дефіциту в артилерійських підрозділах армії РФ протягом найближчих 2-3 місяців", — зазначили в Генштабі.

Нагадаємо, 8 березня у виданні NYT повідомляли, що бійцям ЗСУ на день потрібно більше боєприпасів, ніж виробники здатні виготовляти. Тож на Заході шукають варіанти, як розширити виробництво.

3 березня видання FT писало, що Україна цього місяця отримає дефіцитні боєприпаси. За даними журналістів, у ЄС дали згоду на постачання снарядів зі своїх запасів після того, як Брюссель запропонував відшкодувати витрати.