Вигрібна яма: бійці 108 ОГШБ направили дрон-камікадзе в бліндаж окупантів (фото)

дрон, 108 ОГШБ, атака дрона, дрон-камікадзе, детонація, вибух, бліндаж з окупантами, російські військові,
Фото: Telegram | Виявлення бліндажу з окупантами

Бійці 108 ОГШБ показали від першої особи, як ведуть і спрямовують бойовий дрон прямо на місце базування російських окупантів, після чого лунає масштабний вибух.

Related video

У середу, 3 травня, бійці 108-го окремого гірничо-штурмового батальйону 10-ї окремої гірничо-штурмової бригади опублікували кадри, на яких показано, як їхній бойовий дрон-камікадзе ліквідує бліндаж, у якому сховалися російські окупанти. Про це бійці повідомили 3 травня на своїй офіційній сторінці у Telegram.

На кадрах видно, як бойовий дрон 108 ОГШБ досліджує територію, виявляє бліндаж, де знаходиться щонайменше близько 4 російських військових, після чого стрімко прямує до місця дислокації окупантів та детонує.

Під публікацією бійці гірничо-штурмового батальйону написали: "Хочемо одразу сказати, що по кремлю, на жаль, не ми вдарили. Але наш дрон-камікадзе сьогодні залетів у бліндаж, набитий ворогами, зробивши з нього велику вигрібну яму".

Нагадаємо, 23 квітня українські захисники змогли знищити гелікоптер Мі-24 і чотири безпілотники окупантів.

Також нагадаємо, 26 квітня бійці мобільних вогневих груп повітряного командування "Південь" знищили у Херсонській області шість ворожих БПЛА. Воїнам вдалося ліквідувати п'ять ударних безпілотників "Ланцет" та один "Мерлін-ВР"

1 травня бійці 45-ї окремої артилерійської бригади ЗСУ у співпраці з 100-ю бригадою ТрО знищили танк російських окупантів.