"Маємо продемонструвати успіх": Шмигаль розповів, коли почнеться контрнаступ

Прем'єр-міністр, уряд, Кабмін, Кабінет міністрів, Денис Шмигаль
Фото: Кабмін | Денис Шмигаль розповів про майбутнiй контрнаступ ЗСУ

Українські захисники, як наголосив прем'єр-міністр, ретельно ведуть підготовку до масштабної операції. Рішення про її початок своєчасно ухвалить військове та політичне керівництво країни.

Related video

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль поділився новими подробицями щодо майбутнього контрнаступу ЗСУ та назвав умови для його початку. Про це глава уряду розповів в інтерв'ю Sky News 9 травня.

За його словами, українські захисники ведуть ретельну підготовку до майбутнього контрнаступу та збираються його розпочати в той момент, коли настане "відповідний час" для цього. Це допоможе бійцям здобути колосальний успіх.

"Ми почнемо (контрнаступ ЗСУ, — ред.), коли буде слушний час, коли він буде повністю готовий. Ми почнемо контрнаступ негайно, коли наше військове та політичне керівництво ухвалить рішення", — йдеться в повідомленні.

Окремо прем'єр-міністр України наголосив, що Збройні сили України розуміють, що це вкрай важлива операція, від якої залежить майбутнє не лише нашої країни, а й усього світу. Тому підходять до цього питання відповідально.

"Ми розуміємо, що ми повинні продемонструвати успіх у цій операції нашому суспільству, нашим партнерам, усьому світу й нашому ворогові", — додав Денис Шмигаль.

На цю тему висловився напередодні й радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк. На його думку, це не буде однією битвою, яка пройде за кілька днів і визначить подальший хід війни. Це комплекс заходів, підготовка до яких ведеться багато місяців і від успіхів яких залежить майбутнє нашого світу.

Окремо Михайло Подоляк зазначив, що не потрібно ставитися до майбутньої масштабної операції, як до голлівудського фільму.

Нагадаємо, 9 травня українці в окупації розповіли, як росіяни готуються до контрнаступу ЗСУ. Місцеві розповідають, що в Запорізькій області росіяни все ще займають зайняті позиції, і немає ознак виведення військ. Окупанти продовжують розширювати оборонні укріплення.