"Тактично залишили": окупанти визнали втрату села Роботине

окупанти
Фото: delfi.lt | Колаборант Балицький заявив про відхід армії РФ із Роботиного

За словами глави окупаційної адміністрації Запорізької області Євгена Балицького, оборона населеного пункту не була доцільною, тому ЗС РФ перейшли на пагорби та зайняли нові висоти.

Related video

Російські окупанти підтвердили вихід армії РФ із населеного пункту Роботине в Запорізькій області. Про це заявив так званий "губернатор" захопленого регіону Євген Балицький в ефірі "Соловйов Live".

"Російська армія залишила, тактично залишила цей населений пункт, тому що триматися на голій площині, коли немає можливості абсолютно вкопатися, <...> загалом не видається доцільним. Тому російська армія відійшла на пагорби", — сказав глава області.

За його словами, Роботине майже не існує, це "населений пункт, який залишився тільки на карті, ми, можна сказати, не контролюємо".

"Російські сили зайняли панівні висоти, українські ж перебувають унизу, і така позиція російську армію влаштовує", — заявив колаборант.

Нагадаємо, 28 серпня Міноборони підтвердило, що українські війська звільнили Роботине Пологівського району Запорізької області й продовжують просування вперед. За словами заступниці міністра Ганни Маляр, Південний напрямок є основним для українських захисників під час контрнаступу.

Бійці 47 окремої механізованої бригади розповіли про бої за Роботине Запорізькій області. Також звільнення села Роботине дає можливість організувати наступ на Токмак.