Дональда Трампа розблокували в Facebook та Instagram

Facebook, соціальна мережа
Фото: Відкриті джерела | Глава Білого дому все ще заблокований в 10 соцмережах.

Соціальні мережі розблокували акаунти поки ще чинного президента США в ніч з п'ятниці на суботу.

Related video

Акаунти президента США Дональда Трампа, каденція якого завершиться 20 січня, розблокували у соціальних мережах Facebook та Instagram. Це сталося в ніч з п'ятниці, 15 січня, на суботу, 16 січня.

Трамп, Facebook Fullscreen

Останні публікації глави Білого дому на цих сайтах датовані 6 січня — саме цього дня прихильники президента штурмували Капітолій.

Трамп, Instagram Fullscreen
Фото: Скриншот

Після заворушень акаунти глави держави заблокували 12 соціальних мереж. Серед них — Facebook, Instagram, Google, Spotify, Snapchat, Shopify, Reddit, Twitch, YouTube, TikTok, Pinterest і Twitter. Останній взагалі видалив аккаунт Трампа назавжди.

Нагадаємо, що в день, коли в Конгресі повинні були затвердити перемогу Джо Байдена на виборах президента, прихильники Трампа увірвалися в будівлю Капітолію і зірвали засідання. В результаті загинуло 5 осіб, серед яких офіцер поліції і ветеран ПС США.

Через ці подій демократи ініціювали процедуру імпічменту Дональда Трампа. Нижня палата парламенту вже опублікувала відповідну резолюцію. Трампа звинувачують у підбурюванні до заколоту.