У США заарештували прихильницю Трампа, яка вела пряму трансляцію штурму Капітолію (фото)

США, Штурм Капітолію, пряма трансляція, Арешт, Дженна Райан
Фото: NBC News | Дженна Раян

Мешканка штату Техасу, ріелторка і радіоведуча Джена Раян прилетіла до Вашингтона на приватному літаку і радісно позувала на тлі вибитих вікон.

Related video

У США ФБР пред'явило ордер на арешт прихильниці Трампа і учасниці штурму Капітолію, яка вела пряму трансляцію заворушень у соцмережах. Про це повідомляє The Sun.

Мешканка штату Техас, ріелторка і радіоведуча Дженна Раян ніколи не приховувала, що підтримує Дональда Трампа і збирається взяти участь у протестах.

Вона відправилася до Вашингтона разом зі своїми однодумцями на приватному літаку. На місці подій вона коментувала те, що відбувається і схвалювала дії протестувальників.

"Ми тільки що штурмували Капітолій. Це був один з кращих днів у моєму житті", — написала прихильниця Трампа у Twitter 6 січня.

США, Штурм Капітолію, пряма трансляція, Арешт, Дженна Райан Fullscreen

Раян почала вести пряму трансляцію подій, коли почався марш прихильників Трампа у напрямку до Капітолію.

"Усі ці люди робітничого класу взяли тижневу відпустку. Ми прилетіли сюди за свободою. Вони хочуть вкрасти у нас вибори, вони хочуть вкрасти у нас все", — передавала у соцмережу прихильниця Трампа.

"Ми, люди, дуже розлючені", — продовжила вона.

"Ми прилетіли сюди на приватному літаку. Бог хотів, щоб ми були тут сьогодні. Трамп — мій президент", — були її наступні слова.

Раян також додала, що "це прелюдія до війни".

Коли в Капітолії вже були вибиті вікна, вона із задоволенням позувала на біля них і усміхалася.

США, Штурм Капітолію, пряма трансляція, Арешт, Дженна Райан Fullscreen

"Це вікна в Капітолії. І якщо новинні агентства не припинять про нас брехати, наступне, що ми зробимо — прийдемо в їхні студії", — написала вона.

Перед відльотом до Вашингтона, Раян поділилася своєю фотографією на злітній смузі і підписала її: "Сідаємо у літак, що прямує до Вашингтонського округу #MarchToSaveAmerica #stopthesteal".

США, Штурм Капітолію, пряма трансляція, Арешт, Дженна Райан Fullscreen

Вона також розмістила у Twitter фотографію себе в літаку разом з іншими членами групи прихильників Трампа.

Fullscreen

"Ми збираємося штурмувати Капітолій. Вони там, внизу, тому ми туди летимо", — підписала вона свій відеокліп.

Раян провела у Вашингтоні два дні. У день штурму Капітолію вона сказала агентству Spectrum News, що взяла у ньому участь через фальсифікації виборів.

"Необов'язково захоплювати Капітолій. Ми, люди, і так володіємо цією будівлею", — сказала вона.

Раян також опублікувала своє фото в головному уборі з написом Трамп 2020 на тлі будівлі Капітолію.

Fullscreen

"Я йду в Капітолій. Це там, де є проблеми", — підписала Райан фото.

Вона була заарештована за "умисне проникнення або перебування в забороненій зоні без законних повноважень, а також порушення громадського порядку на території Капітолію".

Нагадаємо, 6 січня сотні протестувальників, які підтримують президента Дональда Трампа, прорвалися через бар'єри по периметру Капітолію. Активісти зібралися біля Капітолію, виступаючи проти урочистого підрахунку голосів виборців, які повинні були підтвердити перемогу Джо Байдена. Дональд Трамп частково визнав свою провину у штурмі Капітолію його прихильниками. У США вже заарештували понад сто осіб, які брали участь у заворушеннях у будівлі Конгресу.