Кіт зірвав рейс швидкісного поїзда в Лондоні (фото)

кіт, швидкісний поїзд, Лондон
Фото: ВВС | Тварина не захотіла злазити з даху поїзда

Тварина просиділа на даху поїзда 2,5 години, поки співробітники станції не знайшли спосіб змусити його злізти.

Відправлення швидкісного поїзда зі станції Юстон у Лондоні було зірване через кота, якого співробітники помітили на даху складу Avanti West Coast за півгодини до поїздки в Манчестер, передає ВВС.

Оскільки тварина вперто не хотіла злазити з даху, незважаючи на всі "кискання" працівників станції, пасажирів поїзда пересадили в запасний поїзд, який і вирушив у шлях. Через 2,5 години хтось додумався підставити до поїзда сміттєвий бак, на дах якого потім і зістрибнув кіт.

За словами персоналу, тварина ризикувала не тільки злетіти з поїзда під час руху, швидкість якого — понад 200 км/год, а й банально підсмажитися після зіткнення з контактним дротом напругою 25 тис. вольт.

"На щастя, цікавість не вбила цього кота, і ми раді, що він не витратив одну зі своїх дев'яти життів", — прокоментував інцидент менеджер станції Юстон Джо Хендрі.

Нагадаємо, кішка-мандрівниця з Одеси теж прославилася в ЗМІ після того, як випадково опинилася в контейнері з цукерками, перенесла тритижневу подорож морем і благополучно прибула в Ізраїль. Щоб не померти з голоду, тварина розгризала коробки і харчувалася цукерками.

Раніше в США зняли на відеокамеру кішку, яка випадково опинилася на даху машини, що їде зі швидкістю 100 км/год. А в аеропорту "Бориспіль" під час огляду багажу у пасажирів втекла кішка і заховалася в бетонній конструкції кафе.