Британка знайшла у підвалі будинку таємне бомбосховище часів Другої світової (фото)

Великобританія, Едінбург, будинок, бомбосховище,
Фото: edinburghlive.co.uk | Бомбосховище в підвалі

Коли приміщення у підвалі розчистили, то виявили там аварійний вихід, триярусні ліжка і піч.

Мешканка Единбурга (Великобританія) виявила у підвалі свого будинку секретне бомбосховище часів Другої світової війни.

Як пише Edinburgh Live, 33-річна Міа Грей переїхала з родиною в багатоквартирний будинок ще у 2016 році. Коли в будинку оселилася нова сусідка, жінки вирішили досконально оглянути підвал будівлі.

Разом з Ліз Моубрей вона спустилася в підвал і зрозуміла, для чого це приміщення призначалося раніше.

"Ми думали, що підвал служив для зберігання речей. Двері були злегка прочинені, всередині приміщення було завалено старими банками з фарбою, килимами і тому подібним", — розповіла британка.

Нова сусідка, дізнавшись, що зберігалися в підвалі речі нікому не належать, запропонувала розчистити його.

"Коли ми винесли сміття, стало очевидно, що приміщення використовувалося як бомбосховище", — повідомила Грей.

Так, кімната виявилася набагато більше, ніж здавалося спочатку, всередині стояли два триярусних ліжка для розміщення на випадок бомбардувань. Також у підвалі знайшли аварійний вихід, стару піч, лаву, що стоїть уздовж стіни і знак "Не палити".

"Підозрюю, що минулі мешканці будинку використовували приміщення як комору, і нікому не спало на думку очистити кімнату від сміття", — додала Міа Грей.

Раніше повідомлялося, що в районі Беверлі-Хіллз продається легендарний особняк Сьєрра-Альта-Вей, в якому колись жили співак Прінс, актриса Елізабет Тейлор, кінопродюсер Тед Філдс і Rockstar Energy Расс Вайнер.

Сам особняк вибухостійкий. Його побудували у 1953 році, у розпал «холодної війни», і навіть мав жалюзі, які захищають від гамма-випромінювань. У випадку атаки його можна було перетворити на неприступну фортецю.

Також ми писали, що американець, який зняв квартиру через сервіс Airbnb, виявив таємну кімнату для стеження. Користувач TikTok з ніком @hesobadass поділився моторошним відео, яке зняв у квартирі, орендованій ним через сервіс Airbnb під час відпустки в Річмонді, штат Вірджинія.

Фокус повідомляв, що мешканка Нью-Йорка на ім'я Саманта Хартс, довгий час страждаючи від протягів у власній квартирі, вирішила дослідити її і знайти щілини, проте знайшла цілу квартиру, в яку вів таємний хід з її ванної.