Блогер MrBeast "поховав" себе заживо і вів трансляцію з труни (відео)

YouTube, блогер, Джиммі Дональдсон, MrBeast, труну, експеримент,
Фото: скриншот | MrBeast

Джиммі Дональдсон провів під землею 50 годин і був невимовно радий, коли його відкопали.

Американський YouTube-блогер Джиммі Дональдсон (MrBeast), відомий своєю філантропією і дорогими постановочними трюками, зважився на новий експеримент.

Цього разу він більше двох діб провів у закопаній труні. "Поховавши" себе заживо, він записував ролик з-під землі і транслював його в Youtube.

На початку ролика MrBeast розповів своїм підписникам, що сильно хвилюється, а також показав, як підготувався до перебування під землею. Блогер запасся їжею, водою, а також декількома порожніми пляшками для справляння природних потреб.

Перед експериментом труну обладнали системою вентиляції, за станом Дональдсона віддалено спостерігали лікарі, сам MrBeast регулярно спілкувався рацією з друзями.

На перші виниклі проблеми чоловік почав скаржитися через 30 годин після того, як його закопали.

"У мене болить спина, починаю відчувати клаустрофобію, мені нудно, я погано пахну", — поділився блогер.

Всього чоловікові вдалося провести під землею 50 годин, після чого його викопали за допомогою трактора. Дональдсон був такий радий своєму поверненню, що від надлишку почуттів розплакався на камеру.

Експеримент Джиммі Доналдсона

Раніше ми повідомляли, що блогер Стас Reeflay кілька годин вів стрім, на задньому фоні якого лежало тіло мертвої дівчини. Хлопець спілкувався з чатом і не вимкнув камеру, коли приїхала швидка і поліція. За попередньою інформацією, дівчина померла від переохолодження.

Користувач TikTok під ніком icatvasya продемонструвала, що протягом дня бачить і чим займається звичайний домашній кіт, повісивши йому на нашийник камеру GoPro. За стінами будинку тварина перетворилася на мисливця і довела, що прекрасно вміє добувати собі їжу.

А відомий британський блогер Бенджамін Річ поділився враженнями від поїздки в харківському метро. Про свої пригоди у першій столиці чоловік розповів у своєму відеоролику.