У Білорусі ракетний комплекс "Точка-У" випадково врізався в сільський будинок (фото)

інцидент в білорусі, точка-у в будинок врізалася
Фото: TUT.BY

Подія сталася біля крутого повороту на одній з вулиць села. Найімовірніше, водій не впорався з керуванням.

У білоруському селі Мойсеєвичі сьогодні вранці ракетний комплекс "Точка-У" врізався в приватний будинок. Про це повідомляє Tut.by

Водій ОТРК врізався в дерев'яний будинок, знісши майже половину будівлі. Господиня будинку, 85-річна жінка, під час події вийшла на вулицю, що врятувало її від отримання травм.

подія в Мойсейович
Фото: TUT.BY

"Водій цієї військової машини — зовсім молодий хлопець, строковик, напевно. Сказав, що вони з Осиповичської військової частини 61 732. Каже, їхали кудись в сторону Слуцька: чи то переганяли машину, чи ще щось. А тут у нас в селі поворот крутий. Я не знаю, з якою швидкістю вони їхали, хоча в нас є обмеження 40 км/год, але, очевидно, не впоралися з керуванням і врізалися в будинок", — розповіла журналістам дочка Валентина Григорівна про подію.

інцидент в білорусі
Фото: TUT.BY

За її словами, військові пообіцяли відшкодувати збиток, для цього повинна приїхати страхова служба, яка порахує суму компенсації. Але дочка вже заявила, що вона забере маму до себе. У будинку немає стіни і "поїхала грубка". При цьому сім'я тільки доробила частину ремонту в будинку, і буквально днями планувала клеїти нові шпалери. Валентина також заявила, що військові часто їздять по дорозі, де стоїть будинок мами. Це колишня дорога військового призначення.

На озброєнні Збройних сил Білорусі знаходиться до 36 одиниць "Точок-У".

Нагадаємо, у Білорусі поруч із кордоном із Польщею і Литвою фіксували рух бронетехніки.

Також зазначимо, що в Білорусі поновилися протести проти самопроголошеного президента Олександра Лукашенка. Силовики на протестах 27 березня затримали понад 100 осіб. А проти лідерки опозиції Тихановської в Білорусі порушили справу про підготовку теракту.