У США сім'ю з вагітною жінкою зняли з борта літака через дітей без масок (відео)

літак, сім'я, діти
Фото: Daily Mail | Сім'я з двома дітьми поверталася з Флориди в Нью-Йорк

Жінка намагалася довести бортпровіднику, що її старшому синові не можна закривати нічим рот, але ніякі доводи не подіяли.

Авіталь Айзенберг на сьомому місяці вагітності та її чоловіка Арі, семирічного сина Даніеля і дворічну дочку Ріккі змусили вийти з літака через те, що діти не були в захисних масках і не бажали їх надягати, передає The Daily Mail.

Сімʼя, яка живе в місті Томс-Рівер, штат Нью-Джерсі, святкувала у Флориді Великдень. Після вікенду Айзенберги намагалися полетіти додому рейсом Spirit Airlines з Орландо в Нью-Йорк.

Пізніше в інтервʼю подружжя розповіло, що в Даніеля особливі потреби, він страждає на епілепсію. Прикриття рота маскою може викликати судоми. Незважаючи на те, що мати дитини пояснила все це бортпровіднику, він усе одно продовжував вимагати, щоб вони вийшли.

дитина, епілепсія, маска
Дитина, яка страждає на епілепсію, не стала надягати маску
Фото: Twitter

Співробітник авіакомпанії також дорікнув батькам, що дворічна Ріккі теж з відкритим обличчям, хоча в той момент дівчинка їла йогурт, а пасажири вказали йому і на інших дітей без масок. Однак той не став їх слухати і заявив, що таке рішення пілота.

"Мій син пропустив прийом ліків. Слава богу, у нього не було нападу. Він сидів там у мокрому наскрізь підгузку, тому що я не могла його змінити весь цей час. Моя дочка божеволіє від усього цього, це був жахливий досвід, не кажучи вже про когось з дитиною з особливими потребами", — розповіла жінка журналістам.

Разом з Айзенберг з літака вийшли всі пасажири, проте через деякий час посадку на борт знову дозволили, і на цей раз сімʼя з дітьми змогла полетіти додому

Відео, опубліковані в соцмережі, викликали великий резонанс, оскільки американців обурила така поведінка співробітників компанії. Пізніше в інтернеті зʼявилися кадри, на яких бортпровідник зі скандалу йде в супроводі поліції, проте в авіакомпанії відповіли, що в нього просто закінчилася його зміна.

Згідно з веб-сайтом Spirit, їхня політика вимагає, щоб усі пасажири були в масках для обличчя відповідно до рекомендацій на рейсах і в аеропортах:

"Захисні маски можна знімати тільки під час їжі, пиття або прийому ліків. Коли ви закінчили їсти, пити або приймати ліки, їх необхідно негайно надіти назад".

Ті ж, хто вирішить не виконувати цю вимогу, втратять право надалі літати рейсами Spirit Airlines.

Нагадаємо, що дослідники виявили ряд хімічних сполук, які при постійному контакті маски з обличчям людини здатні викликати певні наслідки.

У свою чергу керівник процесу імунізації Національної служби охорони здоровʼя Великобританії Мері Рамсей заявила, що такі обмеження, як соціальна дистанція і масковий режим, можуть знадобитися ще "на кілька років". Раніше Фокус писав, які маски найкраще захистять від коронавірусу.