Новий рекорд: перший комікс про Супермена продано за $ 3,25 млн

комікси, аукціон, супермен, комікс, супергерої
Фото: bizmagsb.com

Продана копія є однією тих, які збереглися найкраще з 1938 року.

Один з перших екземплярів коміксу про Супермена був проданий за величезну рекордну суму в $ 3,25 млн. Про це повідомляє Accociated Press.

Він побив попередній рекорд продажу коміксів, встановлений у 2014 році на аукціоні за іншу копію за трохи більше $ 3 млн.

Комікс, опублікований у 1938 році, "дійсно є початком жанру супергероїв", — сказав головний операційний директор ComicConnect.com Вінсент Зурзоло, який виступив посередником продажу.

Продавець цього номера купив комікс у 2018 році за понад 2 мільйони доларів. У випуску "Action Comics №1" розповідалося читачам про походження Супермена, як він потрапив на Землю з іншої планети.

Зурзоло сказав, що, хоча спочатку були опубліковані сотні тисяч примірників, за оцінками, сьогодні існує тільки близько 100, які перебувають у різному стані. Він каже, що ця копія одна з найбільш добре збережених.

"Немає коміксу, який можна було б оцінити вище, ніж комікс Action Comics №1", — заявляє Зурзоло.

Нагадаємо, що на аукціоні GWS Auctions в США продали раритетну електрогітару "короля рок-н-ролу" Елвіса Преслі. Ціна на неї становила рекордні півмільйона доларів. Саме на цій гітарі Елвіс грав на знаменитому концерті "Повернення 68-го", який транслювався телеканалом NBC 3 грудня 1968 року.

Крім того, на аукціоні Barrett-Jackson в американському Скотсдейлі продали перший серійний екземпляр відродженого позашляховика Ford Bronco. Автомобіль у спеціальній стартовій версії First Edition в ексклюзивному синьому кольорі Lightning Blue невідомий покупець придбав за 1 075 000 доларів США, тобто за ціною майже 38 стандартних позашляховиків.