Кім Чен Ин назвав ситуацію в КНДР "найгіршою в історії"

КНДР, Кім Чен Ин, коронавірус в КНДР
Фото: Flickr | Кім Чен Ин

Північнокорейський лідер, стверджують журналісти, міг зробити таку заяву через нестабільну економіки країни, яку ще більше послабив COVID-19.

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин заявив, що його країна перебуває в найгіршій ситуації за всю історію. Про це він сказав на політичній конференції в Пхеньяні, повідомляє The Associated Press.

Видання зазначає, що пандемія коронавірусу і закриті кордони ще більше послабили нестабільну економіку КНДР, яку і без того паралізують введені США санкції через програми створення ядерної зброї.

Кім Чен Ин провів зустріч з секретарями осередків правлячої в країні Трудової партії. Лідер КНДР закликав всіх працівників на місцях виконувати рішення, прийняті на з'їзді партії, і розкритикував їх за "недоліки", які, за його словами, варто негайно виправити.

"Підвищення рівня життя людей навіть у найгіршій ситуації, коли нам доводиться долати безпрецедентно численні проблеми, залежить від ролі, яку відіграють осередки, низові організації партії", — сказав Кім Чен Ин.

Журналісти стверджують, що економіка країни і так перебувала на критично низькому рівні через неефективне управління і "економічних невдач Кіма", а також міжнародних санкцій. КНДР досі відкидала пропозицію адміністрації Байдена про переговори, заявивши, що США повинні спочатку відмовитися від своєї "ворожої" політики. Сама ж Північна Корея відновила у березні випробування балістичних ракет після річної паузи.

Нагадаємо, Кім Чен Ин став генеральним секретарем Трудової партії КНДР. На думку південнокорейського політолога, тепер в руках Кім Чен Ина зосередилася безмежна влада в країні.

Перед своїм обранням, на з'їзді Трудової партії Кім Чен Ин оголосив про нищівний провал економіки КНДР