Принца Філіпа ще не поховали, але вже збираються перепоховати

Королева Єлизавета II, принц Філіп, принц Філіп помер, перепоховання, похорон
Фото: Dailymail.co.uk | Королева Єлизавета II і принц Філіпп

Спочатку тіло герцога Единбурзького помістять до сховища каплиці Святого Георгія, але потім перепоховають в меморіальній каплиці Георга VI.

Герцога Единбурзького Філіпа ще не поховали, однак його нібито вже мають намір перепоховати після того, як помре його дружина — королева Єлизавета II. Про це в суботу, 10 квітня, повідомляє Mirror з посиланням на власні джерела.

Спочатку, пишуть журналісти, труну з тілом принца помістять до Королівського сховища каплиці Святого Георгія. Однак коли не стане королеви, їх обох поховають в меморіальній каплиці Георга VI.

Зараз в Великобританії готуються до жалобних заходів в умовах пандемії. Поховають чоловіка Єлизавети II 17 квітня.

Станом на зараз відбулася лише частина із запланованих пам'ятних заходів. Зокрема, на місцевому ТБ показали інтерв'ю з дітьми Філіпа і Єлизавети, де вони розповіли про життя батька.

Крім цього, 10 квітня о 12.00 за місцевим часом в містах королівства справили гарматні залпи.

Сама Єлизавета II, яка прожила в шлюбі з герцогом більше 70 років, вступає в 8-денний траур. Протягом усього цього терміну вона не виконуватиме королівськіх і державних обов'язків.

Їй вже висловили свої співчуття ряд світових політиків, а члени королівської сім'ї внесли зміни на свої сторінки в соціальних мережах і на офіційних сайтах, а в країні оголошено 10-денний траур.

Нагадаємо, герцог Единбурзький помер вранці в п'ятницю, 9 квітня, в Віндзорському замку. Через два місяці йому мало виповнитися 100 років. Однак здоров'я принца Філіпа сильно похитнулося. У лютому він потрапив до лікарні, переніс інфекцію і операцію на серці, і в останні тижні перед смертю ніде не з'являвся.