Путін у червоному кімоно "прикрасив" плакат чемпіонату із самбо в ЦАР

путин, червоне кімоно, чемпіонат з самбо, цар, плакат, єдиноборства
Фото: РИА Новости | Володимир Путін

У самій Федерації самбо Центральноафриканської республіки зазначили, що Путін — "боєць, який їх не кидає".

Федерація самбо Центральноафриканської республіки розповсюдила афішу з анонсом національного чемпіонату з цього єдиноборства, на якій "красується" зображення президента Росії Володимира Путіна в червоному кімоно. Як повідомляє "РИА Новости", сам чемпіонат стартує 8 травня.

За інформацією ЗМІ, у самій ЦАР появу голови Кремля на плакаті пояснили тим, що "Путін — спортсмен і любить самбо".

"Дуже важливо зміцнювати відносини між Росією і ЦАР. Ми це робимо шляхом просування виду спорту з російським корінням", — заявив президент Федерації Самбо ЦАР Кевін Сиріл Мобілі-ігнава.

За його словами, для центрально-африканських самбістів — "велика честь акцентувати увагу на російському походженні цього виду єдиноборств, прагнучи таким чином зміцнення відносин між країнами через спорт".

путин, червоне кімоно, чемпіонат з самбо, цар, плакат, єдиноборства
Фото: РИА Новости

"Ми дякуємо РФ через її президента, розповідаючи молоді, хто такий Путін — боєць, який нас не кидає", — сказав керівник федерації.

Варто зазначити, що самбо — єдиноборство, яке виникло в Радянському Союзі в кінці 30-х років минулого століття. З 1966 року воно було визнано міжнародним видом спорту.

Нагадаємо, що російські приватні військові компанії (ПВК) забезпечують захист чинного голови ЦАР — президента Фостен-Арканжи Туадері в боях проти повстанців.

CNN проводили розслідування, у результаті якого дійшли висновку, що російський олігарх Євген Пригожин, близький соратник президента РФ Володимира Путіна, фінансує захоплення Росією Центральноафриканської Республіки.

За словами авторів, у присутності Росії в регіоні вже немає нічого секретного. Вулиці республіки обвішені пропагандистськими плакатами, які свідчать: "Центральноафриканська республіка йде пліч-о-пліч з Росією". Місцева радіостанція крутить російські пісні і випускає програми, що навчають російської мови. Навіть в армії новобранці вчать російську мову і користуються зброєю російського виробництва.