У Німеччині бургомістра зняли з посади за вакцинацію поза чергою

Німеччина, чиновник, вакцинація, позачергово, відсторонення,
Фото: imago/Lutz Winkler | Бернд Віганд

Чиновник зробив щеплення від коронавірусу задовго до того, як повинна була наступити його черга.

64-річний бургомістр міста Галле (Німеччина) Бернд Віганд відсторонений від посади після того, як він вакцинувався без черги від коронавірусної інфекції.

Як повідомляє Deutsche Welle, подібне рішення ухвалила міська рада, у вердикті якого зазначено, що цей вчинок бургомістра зруйнував "довірчі відносини".

Документ уже набув чинності, однак у міській раді висловили припущення, що Віганд оскаржить у суді це розпорядження, оскільки він заперечує всі звинувачення на свою адресу.

Крім цього, міська прокуратура розслідує можливе неправомірне приховування Вігандом доз вакцини. Провадження щодо бургомістра розглядає місцеве земельне адміністративне відомство.

Раніше голова Генерального штабу збройних сил Іспанії генерал Мігель Анхель Вільярроя пішов у відставку після того, як вакцинувався від COVID-19 позачергово.

Також повідомлялося, що в Орландо, штат Флорида, дві американки у віці 34 і 44 років переодяглися в бабусь, щоб отримати вакцинацію позачергово.

Фокус розповідав, як вакцинували позачергово співробітників приватних компаній у Тернопільській області. В Офісі президента були обурені ситуацією, у зв'язку з чим винесли "перше й останнє" попередження місцевій владі.