Ілон Маск: "Сплю 6 годин на добу. Намагався менше, але знижується працездатність"

Ілон Маск, Сон, Робота, Розпорядок дня
Фото: Bill-Gates | Ілон Маск

За словами американського мільярдера, він закінчує робочий день о першій або другій годині ночі, і, буває, працює на вихідних.

Американський підприємець, засновник компанії SpaceX, генеральний директор компанії Tesla, інженер і мільярдер Ілон Маск розповів про свій щоденний робочий режим.

Про це пише CNBC.

"Я працюю дуже багато. Зазвичай, мої наради закінчуються о першій або другій годині ночі. По суботах і неділях я їх намагаюся не проводити, але іноді таке трапляється", — розповів Маск.

Він додав, що намагається скоротити час свого сну до мінімуму, зазвичай на це йде 6 годин.

"Я намагався витрачати на сон ще менше часу, але це значно зменшує працездатність і продуктивність", — сказав Маск.

Він зазначив, що 6 годин сну цілком достатньо, і що в нього немає бажання дозволити собі спати більше. Маск розповів, що раніше він працював по 100 годин на тиждень і, бувало, спав прямо у себе в кабінеті на підлозі.

"Були часи, коли я тижнями спав всього по кілька годин. Кілька годин сну, потім робота, потім знову кілька годин сну, і так сім днів на тиждень. Тоді іноді мені доводилося працювати 120 годин на тиждень", — розповів Маск.

Він зізнався, що такий розпорядок не має нічого спільного зі здоровим способом життя.

"Ніхто не повинен присвячувати стільки часу роботі. Це не рекомендується нікому. Якщо працювати по 120 годин на тиждень, то можна "зійти нанівець", — сказав Маск.

Зазначимо, Ілон Маск також відомий своїми ексцентричними витівками. Нещодавно він висловився на користь загальної вакцинації, заявивши, що наука дає незаперечні докази користі вакцинопрофілактики.

Часом мільярдер жартує над людьми. 30 березня він закликав своїх підписників переїжджати ближче до території міста Старбейз, який він має намір побудувати в майбутньому. Після його повідомлення жителі США почали скуповувати будинки в штаті.

У день дурня 1 квітня генеральний директор SpaceX заявив, що збирається відправити "буквально Dogecoin, буквально на Місяць".