Під посольство РФ у Празі принесли "голого Путіна" на золотому унітазі (фото, відео)

путин, мітинг, посольство, чехія, прага
Фото: Facebook / Anton Litvin

Так, за словами мітингувальників, вони хотіли звернути увагу на політику Кремля щодо України та світу.

Активісти групи "Капутін" провели протестну акцію біля посольства Росії в Празі. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Під час мітингу, активісти принесли під будівлю посольства золотий унітаз, на якому сидить лялька, схожа на голого президента Росії Володимира Путіна. Так мітингувальники хотіли звернути увагу на політику Росії проти України та світу.

Приблизно десятеро людей прийшли до будівлі посольства разом зі статуєю голого Путіна. Крім того, вони причепили до паркану золоті йоржики. Акцію розігнали представники поліції через те, що мітинг не був узгоджений.

"Російські війська на українських кордонах, пригнічують права власне росіян — все це робиться для того, щоб утриматися при владі і мати можливість і далі сидіти на своєму золотому унітазі", — говорить творець групи "Капутін" та організатор акції під посольством.

Видання пише, що учасники групи "Капутін" із 2014 року влаштовують в Чехії різні акції протесту проти російського впливу в Європі. Серед них була акція "Маріонетка Путіна", присвячена президенту Чехії Земану, й інші численні акції протесту біля російського посольства.

Нагадаємо, Фонд боротьби з корупцією, який очолює російський опозиціонер Олексій Навальний, опублікував нове розслідування про "найсекретнішу" офіційну дачу президента Росії Володимира Путіна. Вона знаходиться в місті Валдаї Новгородської області. За інформацією ФБК, "дача Путіна" знаходиться в Новгородській області, займає 150 гектарів і належить другу президента РФ Юрію Ковальчуку, в якого Управління справами президента маєток й орендує.