Росія для нібито навчань перекинула до Криму півсотні літаків (відео)

Росія, Крим, військові навчання, літаки, кораблі,
Фото: скриншот | Російські винищувачі Су-30СМ (ілюстративне фото)

Також в Чорне море через Керченську протоку зайшов загін з 15 кораблів Каспійської флотилії ВМС РФ.

На нібито навчаннях над акваторією Чорного моря Росія задіяла більше п'ятдесяти винищувачів, бомбардувальників і штурмовиків.

Інтерфакс повідомляє в суботу, 17 квітня, що в нібито навчаннях з запуском ракет і бомбометанням будуть задіяні літаки оперативно-тактичної авіації об'єднання ВПС і ППО і морської авіації ЧФ Російської Федерації.

Агентство уточнює, що мова йде про винищувачі Су-27СМ і Су-30СМ, а також бомбардувальники Су-24М і Су-34 і штурмовики Су-25см3.

У російському Міноборони заявляють, що льотчики 4-ої армії ВПС і ППО і Чорноморського флоту нібито виконують завдання по супроводженню корабельних ударних груп і діям в складі розвідувальних ударних комплексів при забезпеченні безпеки в акваторії Чорного моря.

Повідомляється, що штурмовики Су-25см3 перебазовано з Ставропольського краю на аеродроми окупованого Криму.

Крім, нібито, навчань бойових літаків надійшла інформація про те, що в Чорне море через Керченську протоку зайшов загін з 15 кораблів Каспійської флотилії РФ.

Стверджується, що в нібито морських навчаннях візьмуть участь три артилерійських, вісім десантних катерів, а також судна забезпечення.

Російські кораблі, що прямують на нібито вчення

Нагадаємо, 15 квітня Російська Федерація оголосила про закриття частини акваторій Чорного моря в напрямку Керченської протоки для військових кораблів і державних суден інших країн. Приводом для цього стали нібито "військові навчання".

В той же день, в Азовському морі стався інцидент між російськими катерами ФСБ і українськими. Мінімум 6 російських кораблів здійснювали небезпечні маневри поруч з нашими моряками, які супроводжували комерційні судна.

За словами міністра оборони України Андрія Тарана, Росія близько кордонів України і Криму накопичить понад 150 тисяч своїх військових. На окупованому півострові Крим відбувається стягування військ, кораблів і авіації. А саму територію нібито готують до розміщення ядерної зброї.