"Треба нормально харчуватися": Лукашенко зізнався, що не хоче вакцинуватися

Лукашенко, Олександр Лукашенко, беларусь, президент
Фото: president.gov.by

Глава Білорусі вважає, що треба їсти своє, а не "якесь заморське". Крім того, він нібито ніколи не робив щеплення від грипу.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що поки не планує вакцинуватися від коронавируса через те, що у нього достатньо антитіл. Про це повідомляє прес-служба Лукашенка.

Крім того, він додав, що ніколи не отримував і щеплення від грипу.

Лукашенко заявив, що підтримання організму перед COVID-19 потрібно "більше працювати і нормально харчуватися".

"З огляду на те, що ми постійно будемо жити з цими вірусами, не знаю, які будуть, нам треба взятися за себе і за своє життя. Більше працювати, нормально харчуватися. Скільки разів говорив: своє треба їсти, з нашої землі, а не якесь заморське. Тобто треба братися за свій спосіб життя", — вважає президент.

На його думку, ситуація із захворюваністю на коронавірусів контрольована і навіть нижче очікуваного раніше рівня.

"Ми чекали, говорили про це, що буде нова, третя, хвиля. Ми чекали більшої хвилі", — сказав він.

Раніше Лукашенко заявив, що перехворів COVID-19. На його думку, люди в країні помирають не від коронавируса, а від хронічних хвороб. Також Лукашенко вважає, що рішення відмовитися від введення карантину в країні було виправданим, незважаючи на те, що пандемія коронавируса в світі як і раніше не сходить нанівець. А недавно президент Білорусі заявив, що коронавірус — це "удар по голові" від Бога через безвідповідальне ставлення до природи.