Коронавірусний колапс в Індії: люди крадуть у лікарнях балони з киснем (фото)

Індія, Кисневі балони, коронавірус, Грабіж
Фото: India Today

Запевнення влади, що запасів кисню досить, не заспокоюють людей на тлі щоденного приросту хворих.

В індійському штаті Мадхʼя-Прадеш люди протягом двох днів, 19 та 20 квітня, викрадали кисневі балони зі складу районної лікарні в місті Дамо.

Про це пише India Today.

Інцидент стався в той час, коли місцева влада заявила, що в місті надлишок кисневих балонів для лікування Covid-хворих.

Лікарі та медперсонал були змушені на час припинити роботу, поки поліція не посилила охорону на території лікарні.

Індія, Кисневі балони, коронавірус, Грабіж

Аналогічний інцидент стався і в лікарні в понеділок. Хоча про інцидент було повідомлено в поліцію, нікого не забронювали.

"Поліція і районна адміністрація були проінформовані про подію в понеділок. У вівторок це повторилося знову. Поліція знову була проінформована, але за таких обставин лікарям і фельдшерам стає все важче виконувати свої обов'язки", — сказала цивільна хірургиня лікарні Дамо лікарка Мамта Тімоті, додавши, що лікарі відновили роботу з гуманітарних міркувань.

Індія, Кисневі балони, коронавірус, Грабіж

Місцева влада заявила, що люди, котрі викрадали балони будуть притягнуті до відповідальності, однак поки ніхто з них не заарештований.

У вівторок уряд штату заявив, що в них надлишок кисню.

"Станом на вівторок ми отримали 390 метричних тонн кисню, тоді як потреба в той же день склала 374 метричні тонни", — йдеться в повідомленні уряду.

Однак такі повідомлення не заспокоюють людей. У країні спостерігається дефіцит кисню на тлі рекордного щоденного приросту хворих.

Зазначимо, в четвер, 22 квітня в Індії зафіксували історичний максимум у світі з початку пандемії за кількістю хворих коронавірусною інфекцією — 314 835 хворих за добу.

Нагадаємо, у спеціалізованій лікарні для хворих COVID-19 у місті Нашик на заході Індії через витік кисню померли щонайменше 24 пацієнти, які знаходилися на штучній вентиляції легенів.