Каліфорнію може очолити транс-бабуся трьох онуків, в минулому — олімпійський чемпіон

Кейтлін Дженнер (ліворуч на передньому плані), вибори губернатора каліфорнії, Трансгендерна жінка
Фото: caitlynjenner / Instagram | Кейтлін Дженнер (ліворуч на передньому плані)

Своє рішення поборотися за губернаторське крісло Кейтлін Дженнер пояснює невдоволенням податковою та антіковідною політикою чинного очільника штату.

Трансгендерна американка Кейтлін Дженнер заявила про намір балотуватися на посаду губернатора штату Каліфорнія від Республіканської партії. Про свої плани жінка розповіла у себе на сторінці в Twitter.

У публікації Дженнер висловила невдоволення результатами роботи чинного керівника штату Гевіна Нʼюсома. Особливій критиці вона піддала податкову політику губернатора і введені їм карантинні обмеження у зв'язку з COVID-19 — вони, на її погляд, невиправдано жорсткі.

Працювати над виборчою кампанією республіканки будуть екс-помічники 45-го президента США Дональда Трампа.

Слід нагадати, що до корекції статі у 2015 році Дженнер носила чоловіче ім'я Брюс. У 1976 році Брюс Дженнер завоював на Олімпійських іграх "золото" з десятиборства. Десятьма роками пізніше його включили до Олімпійського залу Слави, а у 1994-му — до Спортивного Залу Слави Бей Еріа і Спортивного Залу Слави Коннектикуту.

Після завершення спортивної кар'єри Брюс приймав активну участь в телевізійних проектах. Був одружений на матері Кім Кардашьян.

Сьогодні Дженнер 65 років, вона бабуся трьох онуків. Кейтлін каже, що труднощі з гендерною самоідентифікацією переслідували її з ранніх років. На певному етапі до неї прийшло усвідомлення, що подальше життя у брехні є неможливим, оскільки вона вважає себе жінкою "в усіх відношеннях".

У 2015 році журнал Glamour назвав Дженнер жінкою року.

Раніше Сенат США вперше в історії затвердив трансгендерних жінку на федеральну посаду. Колишня очільниця департаменту охорони здоров'я штату Пенсільванія Рейчел Левін займе пост помічника міністра охорони здоров'я і соціальних служб

Нагадаємо, раніше Сенат США затвердив відкритого гея, 39-річного політика Піта Буттіджіча на посаді міністра транспорту Сполучених Штатів. А до цього жителі штату Колорадо обрали своїм губернатором демократа Джареда Полісу, який є відкритим гомосексуалом.

Про нюанси транс-переходу в Україні Фокусу розповіла Анастасія Єва Домани, яка кілька років тому з чоловіки стала жінкою. Вона не тільки пройшла необхідні медичні процедури, але і змінила весь пакет документів.

Про те, чому українські трансгендери проти нового законодавства про зміну статі, можна також дізнатися з публікації Фокусу.