Time вперше за 22 роки склав топ-100 найвпливовіших компаній

Time, журнал, компанії, впливовість, рейтинг,
Фото: Скріншот | Рейтинг журналу "Time"

У рейтингу, складеному журналом, компанії TikTok, Zoom, Moderna, а також бренд спідньої білизни "Savage X Fenty", створений Ріанною.

Журнал Time, що вже протягом 22 років щорічно складає список найвпливовіших людей планети, у 2021 році вперше склав список найвпливовіших компаній.

Згідно з повідомленням на сайті журналу, в рейтингу компанії, які надають, на думку експертів видання, істотний вплив на сучасний світ.

Журнал на основі рекомендацій галузевих експертів і журналістів власне Time спочатку відібрав компанії, потім оцінив кожну з них за певними параметрами (інновації, актуальність, успішність та інші).

У підсумковому списку Time компанії розділені на п'ять категорій: "Першопрохідники", "Лідери", "Інноватори", "Гіганти" і "Руйнівники".

У кожній з категорій — від 16 до 22 компаній. У списку є виробник рослинного м'яса Beyond Meat, бренд спідньої білизни співачки Ріанни Savage X Fenty, виробник електроніки Apple, програма для занять спортом Strava, виробник дитячих іграшок Mattel, логістична компанія Maersk.

Також не забули в журналі про сервіс відеодзвінків Zoom, фармкомпанію Moderna, соцмережу TikTok, мережу магазинів Walmart, виробника електромобілів Tesla та медіакорпорацію Disney.

Раніше повідомлялося, що українські мільярдери за минулий рік стали багатшими. Це випливає з оновленого рейтингу, складеного журналом Forbes.

Також ми писали, що за версією розслідувача Bellingcat, українські спецслужби увійшли в топ-7 світу.

11 червня в журналі Фокус вийде рейтинг 50 найпопулярніших українських блогерів. Лонг-лист учасників буде складений редакцією з урахуванням пропозицій читачів, а остаточний список і його порядок визначать відвідувачі сайту focus.ua.