У США в результаті 14-годинної перестрілки загинули двоє поліцейських і троє цивільних

північна каролина, убиті поліцейські, сша, стрілок, перестрілка
Фото: Boone NC Police Dept | Машина спецназу біля будинку стрілка

Інцидент стався в штаті Північна Кароліна: стрілок вбив своїх батьків і відстрілювався від поліції

У США сталася чергова перестрілка. Були вбиті двоє поліцейських і троє цивільних, у тому числі і стрілок. Збройне протистояння почалося ще в середу і тривало 14 годин. Про це повідомляє Fox News.

Інцидент стався в окрузі Ватауга в Північній Кароліні. Двоє поліцейських поїхали перевірити будинок, власник якого вже довгий час не відвідував роботу і не відповідав на телефонні дзвінки. Його співробітники занепокоїлися і звернулися в поліцію.

Коли правоохоронці прибули на місце, то виявили, що машини на місці, а в будинку ніхто не відгукується. Коли вони підійшли до будинку, то по них почали стріляти.

Один з поліцейських, офіцер Логан Фокс, помер на місці, ще один був важко поранений і помер у лікарні.

На місце прибув спецназ і ФБР, викликали вертольоти спостереження, жителів найближчих будинків евакуювали.

Збройне протистояння тривало 14 годин, у ході якого був поранений спецпризначенець, куля потрапила в голову, але його врятував шолом.

Коли стрілянина припинилася, виявилося, що в будинку є троє убитих: чоловік з дружиною та їхній син. Попередньо, чоловік убив своїх батьків, потім розстріляв поліцейських, забарикадувався в будинку і відстрілювався від спецпризначенців, поки не був убитий. Що стало причиною його вчинку — з'ясовує слідство.

сша, поліція, північна каролина
Поліцейські поминають убитих товаришів
Фото: Boone NC Police Dept

Нагадаємо, що 16 квітня невідомий чоловік розстріляв співробітників компанії FedEx в Індіанаполісі, штат Індіана і наклав на себе руки.

А раніше в Південній Кароліні колишній гравець в американський футбол вдерся в будинок літнього лікаря і вбив його з дружиною, двох його онуків, а також підстрелив двох майстрів, які ремонтували кондиціонер. Один з ремонтників вижив.

Фокус зібрав дані про п'ять найбільш масових розстрілів у США за останні роки і постарався з'ясувати, чому вони відбуваються.