Росія продовжує перекидати військові колони до кордонів з Україною (відео)

війська рф біля кордонів з Україною, перекидання військ
Фото: Колаж: Фокус

Через 8 днів після заяви міністра оборони РФ Шойгу в соцмережах продовжують фіксувати колони техніки в прикордонних з Україною областях Росії.

У соціальних мережах користувачі продовжують публікувати відео пересування колон військової техніки і навіть ракет у кузовах вантажних автомобілів. Нові відео публікує в себе на сторінці у Twitter користувач з ніком "IgorGirkin", який відстежує пересування військ РФ.

У період з 27 квітня по 30 були опубліковані відео, на яких видно ешелони і склади вантажівок у районі Бєлгорода і Ростова-на-Дону. Також частина техніки зафіксована на залізниці, однак їхнє місце розташування не вказується.

Колона з ймовірним особовим складом російських військових і технікою логістичними засобами була зафіксована в Стрілецькому, що за декілька кілометрів від Білгорода. Як заявляють автори відео, техніка призначена для забезпечення аеродромів. Від Стрілецького до кордону з Україною близько 40 км. Відео датується 29 квітня.

Відео містить ненормативну лексику, 18+

Колона в Стрілецькому

У Ростовській області також зняли величезну колону техніки, яка зупинилася в заторі або на світлофорі. Автори стверджують, що відео знято 29 квітня. У складі ешелону бронетехніки немає, але замість цього є велика кількість військових вантажівок.

Номери на одній з машин мають маркування "21", що говорить про приналежність вантажівки до Південного військового округу.

Номери 0785, регіон 21
Номери 0785, регіон 21
Фото: Скриншот
Військові округи Росії
Військові округи Росії
Фото: topwar.ru

Двома днями раніше також у Ростові на відео потрапила колона вантажівок, які перевозили снаряди в кузові. Однак розібрати на відео, що саме це за боєприпаси, не вдалося. Належність номерів говорить також про Південний військовий округ.

Фото: скриншот

Місцеперебування останнього ешелону дізнатися не вдалося, але в його складі також, судячи з усього, логістичні деталі. Дата відео вказана 29 квітня.

Нагадаємо, що 22 квітня міністр оборони РФ Шойгу заявив про відведення військ від кордонів з Україною. У Криму кораблі почали йти з окупованого півострова. При цьому в Держприкордонслужбі України заявили, що військова техніка під Воронежем залишається на своєму місці.

Також були зафіксовані ешелони техніки, які переміщалися в прикордонних областях РФ з Україною.