Long boi: качка-жираф стала зіркою Мережі через свої розміри (фото, відео)

Long boi, качка
Фото: Long boi/Instagram | Long boi – дуже популярний серед студентів, викладачів та звичайних зівак

У селезня Long boi є навіть своя сторінка в Instagram, на яку підписано майже 20 тисяч осіб.

Качка, випадково сфотографована на березі водойми біля Йоркського університету на півночі Англії, набула популярності в Twitter після того, як її знімком поділився користувач Дік Кінг-Сміт.

За словами автора, це найвища качка з тих, які коли-небудь жили на території закладу. Вона вже отримала популярність як Long Boi ("довгий хлопець"). Її зріст становить трохи більше метра.

За інформацією Snopes, цей селезень – не звичайна кряква, тобто дика качка. Він – з роду індійських бігунів. Такі птахи відрізняються не тільки вищим ростом, але й тим, що швидко бігають, чи не шкутильгаючи.

качка, селезень, Long Boi
Індійські качки-бігуни відрізняються більшими розмірами від інших родичів

Long Boi став неймовірно популярним, і свідчення тому – хвиля мемів і смішних картинок, в яких селезня вбрали, як аристократа, прималювали йому сигарету, подовжили шию і навіть зробили героєм хоррора.

У цієї качки також є своя сторінка в Instagram.

Раніше ми розповідали про те, що італійський хорт із Монреаля став модним блогером. Тварина прославилося після того, як сімʼя геїв почала фотографувати її та знімати відео з нею, де Тіка красувалася в модному вбранні, яке вона не може нікуди надіти через пандемію коронавірусу.

Інший пес завоював симпатію користувачів Мережі після того, як ледь не побив світовий рекорд людини з бігу.