У Тегерані з 18 поверху випала дипломат зі Швейцарії, яка представляла в Ірані інтереси США

посольство швейцарії, тегеран, іран, сша, дипломат, представляла інтереси сша, жінка, випала з вікна поверху
Фото: RT | Співробітницю посольства Швейцарії в Тегерані знайшли мертвою

Тіло жінки знайшов садівник через значний час після смерті.

Співробітниця посольства Швейцарії в Ірані загинула після того, як випала з вікна своєї квартири, яка знаходиться на 18-му поверсі висотного будинку по вулиці Камрані в південній частині Тегерана. Про це повідомляє видання ВВС.

"FDFA (міністерство) підтверджує, що громадянка Швейцарії, яка працювала у швейцарському посольстві в Тегерані, загинула в смертельному інциденті у вівторок", — відзначили в міністерстві закордонних справ Швейцарії.

Ім'я загиблої не розголошується, проте в МЗС Швейцарії відзначили, що вони підтримують зв'язок з її сім'єю і владою Ірану.

Офіційний представник іранської організації служб швидкої допомоги Моджтаба Халед заявив, що тіло жінки було виявлено садівником. На той момент вона вже була мертва вже тривалий проміжок часу.

"Причину її падіння ще належить встановити", — зазначив Халед.

Ізраїльський портал newsru.co.il з посиланням на рятувальників розповідає, що жінці був 51 рік. На поточний момент невідомо, що стало причиною її загибелі: самогубство, вбивство чи нещасний випадок.

Загибла займала друге місце за ієрархією в посольстві Швейцарії в Тегерані й відповідала за представлення в країні інтересів США. Швейцарське посольство взяло на себе такі обов'язки після 1979 року, коли в країні перемогла ісламська революція, через що Іран і США розірвали дипломатичні відносини.

Відзначимо, минулого тижня катер ВМС США, який чергував в Перській затоці, зробив попереджувальний постріл після того як три іранських корабля наблизилися до нього на близьку відстань. Після цього судна ВМС Ірану відпливли на безпечну відстань.

Нагадаємо, в кінці листопада 2020 року за Тегераном був убитий один з творців ядерної програми Ірану, високопоставлений вчений-ядерник Мохсен Фахрізаде. Міністр закордонних справ Ірану Джавад Заріф заявив, що до вбивства Фахрізаде може бути причетний Ізраїль, і назвав подію "актом державного терору".